Noslēgusies VII RASA Piena paku laivu regate

Ivars Pirvics, 03.09.2009., 13:14

Sestdien, 2009. gada 29. augustā visas dienas garumā Jelgavā ikviens pilsētnieks un Jelgavas viesis varēja baudīt Piena, maizes un medus svētku garšu.

SvētNoslēgusies VII RASA Piena paku laivu regateki nodrošināja vērienīgas un aizraujošas izklaides, brīvā laika pavadīšanas programmu. Piena, maizes un medus svētki ir ne tikai izklaides un atpūtas, bet arī izglītojošs pasākums. Būtiski, ka atšķirībā no citiem svētkiem Latvijā, šajos svētkos netiek tirgoti nekādi alkoholiskie dzērieni!

Svētkiem, kurus piedāvāja Jelgavas Dome un pašvaldības aģentūra "Kultūra" sadarbībā ar biedrību "Mārketinga padome", dota devīze: Esi vesels savas tautas un nākotnes labā!
Savukārt pateicoties Jelgavas pašvaldībai un svētku atbalstītājiem ieejas maksa svētkos bija tik vien kā – Mežonīgi laba ēstgriba.

Ikviens tika aicināts degustēt un noteikt Zemgales atzītāko medu 2009, konkurss tapa sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību
Par Zemgales atzītāko medu 2009 tika atzīti:

1. vieta – Z/s "Kalnu Maruškas", Liepu ziedu medus. Biteniece – Sigita Stafecka";
2. vieta – Pļavu ziedu medus. Btenieks – Sandis Puzāns;
3. vieta – Z/s "Ārbirzes", Liepu ziedu medus. Biteniece – Lilita Medne.

Svētku ietvaros notika VII RASA Piena Paku Laivu regate, kas piedāvāja iespēju katram piena lietotājam uzsākt kapteiņa, matroža vai laivu būvētāja karjeru, demonstrējot savu prasmi. Kopumā laivu būvniecībā tika izmantots ap 35 000 RASA piena paku.

Regates parādes braucienā un sacensībās piedalījās 29 komandas iegūstot balvas un sadalot balvu fondu LVL 1000 vērtībā vairākās nominācijās - ātrākās laiva, oriģinālākā laiva, augstākā laiva, garākā laiva, labākā studentu komanda un visatraktīvākā komanda, žūrijas simpātija. Žūrijas komisija papildus nominācijām piešķīra veicināšanas balvu.

Regates dalībniekus vērtēja un balvas piešķīra žūrijas komisija, kuras sastāvā bija:

Jelgavas Domes priekšsēdētājs – Andris Rāviņš
Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks – Vilis Ļevčenoks
Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks – Aigars Rublis
Latvijas Lauksaimniecības Universitātes rektors – Juris Skujāns
Rīgas Piena kombināta Sabiedrisko attiecību vadītāja – Līga Rimšēviča
Jelgavas Pilsētas pašvaldības aģentūras "Kultūra" direktors – Mintauts Buškevics
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties