Noskaidroti Ēnu dienas fotokonkursa uzvarētāji

Elīna Kuzmina, 28.12.2007., 10:45

27.decembra pēcpusdienā Junior Achievement - Latvija birojā notika Ēnu dienas fotokonkursa izstāde un uzvarētāju paziņošana. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja mieloties ar svētku našķiem un iepazīties ar skolēnu 6.decembra Ēnu dienas piedzīvojumiem.

Par labāko ēnu fotogrāfiju izstādes apmeklētāji atzina Rīgas 3.vidusskolas jauniešu Valta Bluķa un Andra Korovņikova foto kolāžu: „Firmā SIA CHD notika darbinieku sanāksme, kuru mēs noskatījāmies, taču, tā kā nebija iespējas iemūžināt sanāksmi tās notikšanas brīdi, izveidojām savu sanāksmes variantu ar nedaudz savādāku pieeju.”

Labākās ēnu devēja fotogrāfijas autore - ISEC informācijas biroja vadītāja Elīna Šmite: „Bildē redzami skolēni pēc tam, kad bija uzzinājuši, kā top eksāmeni un mācību priekšmetu saturs - un nolēmuši, ka viņu dzīvē ISECam bija un būs liela nozīme, tāpēc jāsteidzas saplūst ar ISECa vārdu”.

Fotokonkursa uzvarētājiem balvā - kartes laba kino apmeklējumiem kopā ar draugiem, vai pat ļoti iespējams, kopā ar 6. decembrī iepazītajām ēnām vai ēnu devējiem.

Ēnu dienas atbalstītāja, SEB Unibankas, īpašā simpātiju balva - foto kursi - Agitai Ekmanei no Teteles pamatskolas Jelgavas rajonā. Agita bija ēna Latvijas Lauksaimniecības universitātes prorektoram Arnim Mugurēvičam: „Sākumā satikāmies LLU, bet pēc tam devāmies uz Veterinār-medicīnas fakultāti. Sākumā bija lekcijas un viena no bildēm pētām Histoloģijas grāmatu, konsultējam maģistrantu un skatījāmies arī caur mikroskopu zobu griezumus. Otrā bildē dodamies prom, prorektors slēdz ciet kabinetu, un es stāvu un gaidu, bet šī bilde ir atspulgs stikla durvīs, kuras bija blakus, es ēna viņam un mūsu abu ēnas vel stiklā!”

Par Ēnu dienu

Junior Achievement Ēnu diena ir visā pasaulē atzīta un plašu atsaucību guvusi skolēnu karjeras izglītībai veltīta diena. 2007./2008.mācību gada Ēnu dienā 6.decembrī skolēni (ēnas) devās iepazīt dažādas darba vietas un pārbaudīt savas nākotnes profesijas izvēli, vairākas stundas pavadot kopā ar kādas izvēlētas profesijas speciālistu (ēnu devēju). Šajā mācību gadā Junior Achievement - Latvija Ēnu diena notika sadarbībā ar SEB Unibanku, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Valsts civildienesta pārvaldi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties