Noskaidrota jaudīgākā mīlas ziņa

Ilze Jansone, 21.03.2007., 08:20

MTV Mīlas Kastē saņemtos sveicienus izvērtēja MTV Vji – Žanete un Miks, kā arī Amigo kolektīvs. Par jaudīgāko sveicienu izvēlēts Kristīnes un Lienes sveiciens.

2007.gada 21.martā: Sveicienu izvērtēšana nebija no vieglajām - jo jauku sveicienu bija daudz – jautru, sirsnīgu, asprātīgu un daži mazliet apmulsuši. Lienes un Kristīnes sveiciens bija jautrs un atraktīvs un visprecīzāk atbilda ‘jaudīgākā sveiciena’ godam. Meitenes saņems NOKIA L’Amour sērijas telefonu un iespēju izbaudīt SPA procedūras.

„MTV Mīlas Kaste, manuprāt, bija lieliskas veids kā savam īpašajam cilvēkam nodot mīlziņu. Es gribētu, lai mani tā pārsteidz. Manas simpātijas noteikti pieder vīrietim, kurš atzinās mīlestībā visām smukajām Latvijas meitenēm – tur bija viss – ziņa, rekvizīti un mīlestība,” saka MTV VJs Miks Ozoliņš.

Žanete savukārt priecājās par kādas meitenes Agneses apzinību, kura ar Mīlas Kastes palīdzību nodeva ziņu mammai, lai pateiktu, ka ar viņu viss ir kārtībā. „Tas bija tik mīļi un sirsnīgi, man arī gribētos izdarīt ko līdzīgu, tikai tagad būs jāmeklē kāds oriģinālāks veids,” par savu simpātiju teica MTV Supermercado vadītāja Žanete Skarule.

MTV Mīlas Kaste tirdzniecības centrā „Mols” piedzīvojusi un redzējusi patiesi daudz: latviešu, krievu, angļu, latgaļu un kādas tik vēl ne valodas, tā spējusi uzklausīt. Tā saņēmusi apsveikumus, sveicienus un dažādas citas izdarības kā no maziem, tā lieliem ziņotājiem, kurus var iedalīt vairākās kategorijās vai grupās:


1) tie, kas gatavojās un plānoja priekšnesumus, runas un apsveikumus;
2) tie, kas vienkārši gribēja pamēģināt, kas tas ir;
3) tie, kas neko nesaprata, bet pamēģināja, kas tas ir.

Tirdzniecības centrā „Mols” nosūtītās mīlziņas arvien ir pieejamas arī www.amigo.lv , kur katrs savu mīlziņu var sameklēt un lejuplādēt savā telefonā no wap.amigo.lv .


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 21.03.2007. 09:12:34
Komentāra reitings: 0

3. grupa varētu būt pati lielākā un jautrākā :D

jānis, 21.03.2007. 10:28:37
Komentāra reitings: 0

Tomēr beigās izrādijās noderīga šī lieta ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties