Jaunie „Nokia” mūzikas tālruņi piedāvā: „Nokia Extreme Cēsīs”

Agnese Ruberte "INK SNB", 04.07.2006., 08:54

15. jūlijā Cēsu 800gades svētku ietvaros no plkst. 16:00 līdz 23:30 Cēsu Ģimnāzijas stadionā notiks „Nokia Extreme Cēsīs” pasākums. Pilsētas svētku viesi varēs vērot ekstrēmo sporta veidu šovus, Baltijas mūzikas topa „Nokia Open Stage” finālu un piedalīties „Nokia” mobilo tehnoloģiju aktivitātēs, izmēģinot jaunos mūzikas tālruņus un to piedāvātās lietošanas iespējas.

Vasaras vidum neierastus skatus piedāvās „Cēsu sniega sesija” – grandiozs snovborda šovs, kurā Latvijas labākie snovbordisti demonstrēs ziemā apgūtos trikus - dalībnieki demonstrēs iespaidīgus trikus uz divu veidu speciāli izgatavotiem „slaidiem” (konstrukcijas no finiera un dzelzs caurulēm) – downrail un slidebox. Šova vajadzībām divu dienu laikā tiks izveidota 12 m augsta snovborda estakāde, ko pārklās ar sniega kārtu, izmantojot vismaz 20 tonnas sniega.

Nokia Extreme Izaicinājumu parādīt savas prasmes pieņēmuši gan snovbordisti, kas sevi veiksmīgi apliecinājuši starptautiskajā snovborda šovā „Leave No Trace by Nokia” 8. aprīlī Rīgā – Artis Mikāls (pārstāv ekstrēmo sporta veidu klubu „INK SNB”), Mārtiņš Tēcis (snovborda apvienība „Baltie Bērzi”) un Elza Sīle (Rīgas Snovborda skola) un citi, gan arī jaunie talanti, to skaitā arī Kristaps Dzenis (Rīgas Snovborda skola), kas „Leave No Trace by Nokia” konkursā laimēja snovborda brīvdienas „Nokia” snovborda nometnē Somijā. Kā īpašs pārsteigums gaidāma cīņa starp deviņiem Rīgas un deviņiem Cēsu Snovborda skolas audzēkņiem par Latvijas snovborda galvaspilsētas nosaukumu.

Savukārt „Nokia BMX Freestyle” sacensībās Latvijas BMX braucēji - Aivars Šneiders, Raimonds Juška, Mārtiņš Sleja un citi - rādīs savu ātrumu un triku prasmi mākslīgi veidotā trasē no zemes tramplīniem jeb dirtiem.

Velotriāla sacensībās „Nokia Grand Prix” skatītāji varēs vērot velotriāla sportistu sniegumu, pārvarot šķēršļus un izpildot elpu aizraujošus trikus ar šķietami vienkāršiem velosipēdiem. Šķēršļu veidošanā tiks izmantotas divas vecas automašīnas, divi milzu kabeļruļļi, kā arī 300 koka paletes.

Dalību sacensībās apstiprinājis Kristaps Skudra un citi sportisti no Latvijas, piedalīties „Nokia Grand Prix” sola arī Igaunijas un Polijas labākie velotriāla braucēji.

Goran GoraPar „Nokia Extreme Cēsīs” muzikālo fonu kalpos vienīgā Baltijas mūzikas topa „Nokia Open Stage” 2005./2006. gada sezonas fināla pasākums, kurā visas dienas garumā uzstāsies labākās jaunās grupas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Dzirdēsim topa sezonas 2. vietas ieguvējus „Hoop” no Igaunijas, „All Day Long”, „Cacophonics”, „Trendkill Method” un dziesminieku Goranu Goru no Latvijas, kā arī „Mad Man Moon” un „IR” no Lietuvas. Grupai, kas saņems skaļāko pasākuma apmeklētāju atbalstu – balvas no „Nokia”.

Par prieku „Nokia Extreme Cēsīs” apmeklētājiem un „Nokia Open Stage” dalībniekiem, priekšnesumus sniegs arī populāri un iemīļoti mūziķi – „Double Faced Eels”, jaunā rokzvaigzne Dons, kā arī čellu trio „Melo-M”.

Ielu mākslas cienītājiem „Nokia Extreme Cēsīs” laikā būs iespēja vērot jaunā graffiti mākslinieka Ventigo darbu tapšanas procesu un novērtēt tā rezultātu.

Ikviens pasākuma apmeklētājs bez maksas varēs apmeklēt „Nokia ekstrēmā stila darbnīcas”, kurās body art un hennas tetovējumi meistari palīdzēs tikt pie kārotā ķermeņa zīmējuma, profesionāli frizieri izveidos ekstrēmu matu sakārtojumu. Tāpat arī ikviens darbnīcu apmeklētājs bez maksas varēs piedalīties īstā fotosesijā, izmantojot ”Nokia” mūzikas tālruņus Nokia 3250 un Nokia N91 un bez maksas par piemiņu saņemt savu fotogrāfiju.

„Nokia” videoklipa filmēšana ļaus ikvienam pasākuma apmeklētājam izmēģināt savas spējas iejusties videoklipa veidotāju komandā. Lomu sadalījums atbilstoši katra vēlmēm un interesēm – aktieris, dziedātājs, operators vai statists – visiem būs sava vieta un uzdevums klipa veidošanā. Videoklipa filmēšanā tiks izmantoti „Nokia” mūzikas tālruņi Nokia 3250 un Nokia N91. Gatavo videoklipu ikviens varēs aplūkot uz lielā ekrāna.

Drosmīgākie „Nokia Extreme Cēsīs” apmeklētāji aicināti piedalīties „Nokia Triktipā” un, demonstrējot savu snovborda triku, pavadīt mirkli starp zemi un debesīm. Katrs Triktipa dalībnieks sava skaistākā trika fotogrāfiju varēs saņemt bez maksas.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dveeseliite, 11.07.2006. 17:09:42
Komentāra reitings: 0

uz shito ofic jaabuut ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties