No 26. – 29. maijam jaunatnes nedēļa Saldū

Nauris Zeltiņš, 23.05.2009., 08:51

Jaunatnes nedēļa Saldū notiks no 26. – 29. maijam, kur katru dienu būs iespēja jauniešiem piedalīties dažādās aktivitātēs

jaunatneJaunatnes nedēļa Saldū notiks no 26. – 29. maijam, kur katru dienu būs iespēja jauniešiem piedalīties dažādās aktivitātēs, kā sadziedāšanās ar ģitāristiem, tikšanās ar Eiropas brīvprātīgajiem darbiniekiem, sarunas ar saldus deputātu kandidātiem, foto izstādes atklāšana un "street ball" sacensības ar noslēguma koncertu Saldus pilsētas Kalpaka laukumā.

Jaunatnes nedēļa tiks atklāta ar Stīģu dienu, sadziedoties ar ģitāristiem, kur piedalīsies arī "Full Hause" vokālists un ģitārists Uģis Jēkabsons. Sadziedāšanās notiks 26. maijā Saldus jauniešu iniciatīvas centrā "ŠĶŪNIS" no pulksten 17.00.

Lielā tautas diena notiks 27. maijā no pulksten 17.00 Saldus jauniešu iniciatīvas centrā "ŠĶŪNIS", kur būs iespēja jebkuram jaunietim diskutēt par sev svarīgiem jautājumiem ar Saldus novada deputātu kandidātiem, kur papildus tiks atklāta foto izstāde "Skat ES jau klāt".

Starptautiskā strēbju diena tiks atklāta 28. maijā pulksten 18.00 Saldus jauniešu iniciatīvas centrā "ŠĶŪNIS", kur katram ierodoties jāņem līdzi kāds dārzenis, jo tiks vārīt dārzeņu zupa kopā ar Eiropas brīvprātīgajiem darbiniekiem, diskutējot par iespējām un pieredzi brīvprātīgajā darbā Eiropā.

Bumbuļu cīņas notiks 29. maijā pulksten 12.00 Saldus jaunajā Sporta hallē, kur tiks spēlēta bumba ar "street ball" noteikumiem.

Pēc sacensībām uz Saldus Kalpaka laukuma notiks jaunatnes nedēļas noslēguma koncerts, kurā spēlēs grupas: Evade, Backstab, Probus, I.I.P. un dejos deju grupas Diappi un Illusion.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mcx, 24.05.2009. 13:29:36
Komentāra reitings: 0

a где панкрок ????

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties