Nebijis pasākums Liepājā – Zivju ielas svētki 2009

Jevgenija Skoraja, 07.09.2009., 11:08

Ar devīzi "Izmet enkuru!" š.g. 19.septembrī plkst. 20:00 Liepājā notiks vēl līdz šim nebijis pasākums ar nosaukumu "Zivju ielas svētki 2009".

PasākNebijis pasākums Liepājā – Zivju ielas svētki 2009uma mērķis ir aktivizēt iedzīvotāju līdzdalību dažādos neaizmirstamos kultūras pasākumos, kā arī iesaistīt Zivju ielas veikalus un uzņēmumus, piedāvājot piemērot un akcentēt īpašas svētku atlaides un radot rudenīgi saulainu noskaņu visa vakara garumā.

Svētku ideja radās, apvienojot vairākas trakas jauniešu idejas, kā arī izpētot Liepājas pilsētas pirmsākumus. Ieskatoties Zivju ielas vēsturē, tad senāk pie Kuršu laukuma, atradies zivju tirgus - no tā radies ielas nosaukums. Laukumu starp Zivju, Kungu un Stendera ielu kopš 18. gs. sauca par BODĪŠU LAUKUMU daudzo veikaliņu dēļ. Tieši pamatojoties uz šo vēsturisko faktu, radās doma par svētku galveno faktoru – vakara izpārdošanu un akcijām 15 dažādos Zivju ielas veikalos. Lai izpārdošanu padarītu aizraujošāku, svētku apmeklētāji varēs iepirkties gan par neticami zemām cenām, gan arī vērot "dzīvos skatlogus", kā arī dažādus muzikālus priekšnesumus. Muzikālie pasākumi dažādām gaumēm notiks vairākās norises vietās (Romas dārzā, Senču sētā, Latvijas 1.rokkafejnīcā u.c.). Apmeklētājus priecēs dažādu mūziķu uzstāšanās – Andis Grīva, grupa Jorspeis, projekts ’’Musiqq’’, Linda Zāģere, , Ilze Bukāte u.c. Muzikālos priekšnesumus ir sagatavojuši arī Liepājas kori "Intis" un "Atbalss" I. Valces vadībā, vairāki ielu muzikantu, kā arī tango dejas. Lai radītu svētku noskaņu visai ģimenei, svētku organizētāji ir parūpējušies arī par mazākajiem ģimenes locekļiem – bērniem būs iespēja spēlēties un klausīties vakara pasaciņu kopā ar auklītēm.

Pasākumu organizēšanā piedalās Mareks Alberts (idejas autors), Liene Jankovska (Liepājas Jaunatnes centra sabiedrisko attiecību speciāliste), Egita Želve (Liepājas Sabiedrības pārvaldes speciāliste neformālās izglītības jautājumos), Atis Egliņš – Eglītis (Liepājas Universitātes projektu daļas vadītājs), Laura Pāvila (Liepājas 10.vsk. skolēnu līdzpārvaldes prezidente), Jevgenija Skoraja (Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību daļas vadītāja) un Rihards Otto (reklāmas aģentūras MOOR mākslinieks).

Pasākuma organizatori uzsver, ka šis ir mazbudžeta pasākums, un pašreizējā valsts situācijā ir svarīgi pierādīt, ka ar lielu gribasspēku un radošām idejām viss ir iespējams!
Sekojiet līdz aktuālākai informācijai par svētku aktivitātēm arī turpmāk http://twitter.com/zivjusvetki!
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
o_0, 07.09.2009. 11:14:42 (ip:213.226.141.146)
Komentāra reitings: 0

Lai izdodas! Ar sveicieniem - Karlīnes ielas svētku organizatori, Ventspils.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties