MTV skatītājus pārvērš par basketbolistiem

Ilze Jansone, 02.05.2007., 11:00

MTV sadarbībā ar basketbola klubu "Barons/LMT" un "Sony" rīko vēl nebijušu konkursu un pārvērš MTV skatītājus par basketbolistiem!

Rīga, 2007.gada 2.maijā: MTV, b/k „Barons/LMT” un „Sony” ikvienam basketbola fanam un MTV skatītājam piedāvā vēl nebijušu iespēju – pavadīt dienu kopā ar b/k „Barons/LMT” spēlētāju un faktiski kļūt par vienu no ‘baroniem’ 9.maijā vai 11.maijā LBL finālspēļu laikā. Konkursa uzvarētājs iegūs iespēju pavadīt dienu kopā ar vienu no b/k „Barons/LMT” spēlētājiem, laimīgais uzvarētājs līdzi varēs ņemt draugu. Savukārt, visus neaizmirstamos notikumus uzvarētājs varēs fiksēt ar jauno „Sony SR52” video kameru, kuru uzvarētājam dāvinās „Sony”. Konkursa uzvarētājs kopā ar draugu faktiski varēs kļūt par komandas dalībniekiem, jo b/k „Barons/LMT” LBL finālspēles laikā kopā ar komandu atradīsies uz rezervistu soliņa. Tikai uzvarētājam un viņa draugam būs iespēja pārdzīvot to jūtu gammu un garu, kāda valda komandā nozīmīgu spēļu laikā. Ko izsķirošos brīžos komandai saka trenneris? Kas notiek komandas ģērbtuvē pārtraukuma laikā? Kā basketbolisti gatavojas spēlei? To visu varēs uzzināt un izbaudīt kāds laimīgais, kurš spēs pārliecināt b/k „Barons/LMT” un MTV žūriju, ka tieši viņš ir pelnījis balvu. Vairāk informācijas par konkursa noteikumiem un pieteikšanos konkursam www.mtv.lv/basketbols . Skatītājs, kurš uzvarējis konkursā tiks paziņots 8.maijā un konkursa balva būs jāizmanto 9.maijā vai 11.maijā, atkarībā no b/k „Barons/LMT” veiksmes play-off spēlēs.

Šobrīd mājas lapā www.mtv.lv/basketbols  notiek balsošana par populārāko kluba basketbolistu. Pagaidām līderis ar 40% balsu ir Kaspars Bērziņš, viņam seko Māris Gulbis ar 33% balsu, trešo vietu ieņem Kērtiss Maršals ar 13% balsu, bet ceturto un piekto vietu katrs ar 7% balsu dala Armands Šķēle un Edgars Jeromānovs. MTV, b/k „Barons/LMT” un „Sony” basketbola konkursa uzvarētājs varēs pavadīt dienu kopā ar skatītāju balsojuma līderi, šobīd popularitātes balsojuma līderi ir arī vieni no rezultatīvākajiem spēlētājiem basketbola laukumā.

Laimīgā konkursa uzvarētāja un b/k „Barons/LMT” kopīgos piedzīvojumus varēs vērot arī raidījumā „MTV Supermercado” jau maija beigās.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties