MTV Popcīgo lietu izsole

Līva Pētersone, Redaktore MTV Latvija, 07.10.2008., 01:44

MTV Latvija un izsoļu portāls buynbye.lv rīko Popcīgo lietu (Latvijā populāru cilvēku piemiņas lietu) izsoli sešu nedēļu garumā.

intarsbusulisKatru nedēļu MTV skatītājiem būs iespēja iegādāties kādu no Latvijas slavenību izsolē piedāvātajām lietām, papildus palīdzot vardarbībā cietušiem bērniem, jo visi izsolē iegūtie līdzekļi tiks ziedoti centram „Dardedze”.

No 20. septembra līdz 31. oktobrim kanāla MTV Latvija ēterā nedēļas garumā iespējams vērot sižetus ar kāda Latvijā populāra cilvēka piedalīšanos, kura laikā skatītāji tiks iepazīstināti ar iknedēļas Popcīgo lietu. Ik sestdienu plkst. 12:00 MTV skatītāji, kuri būs iekārojuši attiecīgās nedēļas popcīgo lietu, varēs to iegādāties izsoļu portālā buynbye.lv. Vairāk par izsoles noteikumiem lasīt portālā buynbye.lv.

Portāla buynbye.lv pārstāvis Jānis Streipa: „Līdz ar Popcīgo lietu izsoli, vēlamies paziņot ne tikai par jauna izsoļu portāla atklāšanu Latvijā, bet arī vērst uzmanību uz tās virsmērķi – iegūtos līdzekļus ziedot vardarbībā cietušiem bērniem. Ticam, ka arī MTV skatītāji un portāla apmeklētāji novērtēs ne tikai iegūto slavenības piemiņas lietu, bet arī nozīmīgo kampaņas mērķi.”

Pagājušajā nedēļā tika izsolīts milzīgs Intara Busuļa rotaļu lācis, kā arī pusotrstāvīga gulta (gluži vai jauna), ko Busulis pats solījās izsoles uzvarētājam mājās saskrūvēt.

Šonedēļ savu  Popcīgo lietu izsolei piedāvā grupas Cosmos puiši – tās ir lielās zaļās Mežaveča acis, kas tika izmantotas Ziemas koncertā Arēnā Rīga, un šī koncerta DVD nāks līdzi kā pamācība acu lietošanā. „Ir, protams, žēl šķirties no Ziemas koncerta uzvedumā izmantotajām lielajām zaļajām acīm, taču mērķis ir skaists un tas ir tā vērts. Mums ir liels prieks, ka varam kādā veidā palīdzēt,” tā Jānis Šipkēvics juniors. Pavisam drīz MTV Popcīgo lietu izsolē tiks piedāvāts BMX riteņbraucēja Māra Štromberga Olimpiskais krekls ar autogrāfu.

Līdzās Popcīgajām lietām, ko piedāvās Latvijā populārie cilvēki, portālā buynbye.lv izsoles veidā iespējams iegādāties arī dažādas citas vērtīgas lietas.

Visi MTV Popcīgo lietu izsolē iegūtie līdzekļi tiks ziedoti centram „Dardzedze”, kura mērķis ir palīdzēt vardarbībā cietušiem bērniem un viņu ģimenēm, nodrošinot palīdzību pie dažādiem speciālistiem. Centrs „Dardedze” naudu izmantos akcijas „Punkts” ietvaros. Šādi piedaloties MTV Popcīgo lietu izsolē iespējams ne tikai iegūt sava elka piemiņas lietu, bet arī cīnīties pret vardarbību Latvijas skolās.

Skaties Popcīgo lietu sižetus kanālā MTV Latvija un uzzini katras nedēļas slavenību un viņu piedāvāto Popcīgo lietu. Sestdien plkst. 12:00 ej uz portālu www.buynbye.lv un izsolē iegādājies sava mūzikas elka disku ar autogrāfu, mīļākā sportista kreklu vai pat slavenības gultu! Tas viss var būt tavs! Ej uz buynbye.lv vai mtv.lv un uzzini vairāk!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties