MTV meklē jaunas sejas

Mārcis Pļaviņš, 09.11.2007., 07:12

MTV meklē jaunas sejas un ik vienam piedāva iespēju pamēģināt iejusties MTV Vja `ādā' jaunajā MTV šovā `Video Wishlist'.

Lai kļūtu par MTV VJu, skatītājiem jāņem palīgā videokameras, fotokameras vai telefoni ar filmēšanas funkciju un jānofilmē pieteikums dziesmai, kuru gribētos dzirdēt un redzēt MTV ēterā. Pieteikumā var izklāstīt iemeslus, kāpēc ir izvēlēta konkrētā dziesma, var dziesmu kādam novēlēt vai nodot sveicienus ar šīs dziesmas palīdzību. Visi nedēļas laikā iesūtītie video tiks izskatīti un no labākajiem, oriģinālākajiem un interesantākajiem tiks veidots stundu garš mūzikas raidījums, kurā dziesmu pieteikšanu uzņemsies tieši skatītāji. Nofilmēto materiālu jau šobrīd ir iespējams augšupielādēt `Video Wishlist' mājas lapā www.mtv.lv/videowishlist . Jauno TV censoņu dziesmu pieteikumi MTV ēterā pirmo reizi parādīsies otrdien, 13.novembrī.

Ja tomēr nevar saņemties video filmešanai, ieejot `Wishlist' mājas lapā www.mtv.lv/wishlist , katram ir iespēja ieteikt `Wishlist' raidījuma vadītājam Zirgam savu iecienītāko dziesmu, pierakstot paskaidrojumu, kāpēc konkrētajai dziesmai būtu jāskan MTV ēterā. Zirgs izskata visus ieteikumus un tie, kam paveicas, redz un dzird sevis izvēlēto dziesmu raidījumā `Wishlist'. Paralēli tam, katrs skatītājs `Wishlist' čatā var izteikt savu viedokli, komentēt jaunākos notikumus, mēģināt iepazīties vai vienkārši aprunāties ar Zirgu par politiskajām vai sabiedriskajām aktualitātēm.

Jaunais šovs `Video Wishlist' ēterā būs katru otrdienu plkst. 20:00 ar atkārtojumu piektdien 22:00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties