"Mtv Kino Balvas 2007" tiks pasniegtas 3. jūnijā

Ilze Jansone, 27.04.2007., 15:56

Balvu ceremonijas tiešraide ar kino un mūzikas zvaigžņu piedalīšanos no Gibson Theatre, kas atrodas Universal City, "Universal Studios" teritorijā, Kalifornijas štatā, būs vērojama svētdien, 2007. gada 3. jūnijā.

Ņujorka, 2007. gada 27. aprīlis – MTV šodien paziņoja, ka “MTV Kino Balvu 2007” vadīs apburoši jautrā Sāra Silvermane (Sarah Silverman). Gan mazo, gan lielo ekrānu zvaigzne Silvermane šī gada ceremoniju, kas svētdien, 2007. gada 3. jūnijā tiks pārraidīta tiešraidē no Gibson Theatre, kas atrodas „Universal Studios” teritorijā esošājā Universal City piepildīs ar savu unikālo un izaicinošo humoru. Latvijā šo ceremoniju pārraidīs „MTV Latvija”, pēc Latvijas laika ceremonija notiks 3:00 naktī no svētdienas uz pirmdienu, tāpēc ceremonijai noteikti būs atkārtojums, lai Latvijas skatītāji to varētu redzēt sev izdevīgākā laikā.

Kā tika ziņots iepriekš, “MTV Kino Balvas 2007” producents būs Emmy Award® ieguvušais Marks Burnets (Mark Burnett). Turklāt, MTV sadarbībā ar Yahoo! izveidos interaktīvu mājas lapu, kas darbosies caur Yahoo! Movies, un ievadīs izklaides un tehnoloģiju saplūšanu vēl nebijušā līmenī, ļaujot arī faniem piedalīties šovā. Mākslinieku un balvu pasniedzēju vārdi, kā arī nominācijas tiks nosaukti vēlāk.


“Sāra ir neapturama - viņas izcilais sarkasms un humora izjūta ir padarījuši viņu par vienu no lieliskākajām jaunajām komiķēm savā nozarē,” norādīja Kristina Normana, MTV prezidente. “Sāra ir īstais cilvēks, kam jāvada trakulības un jāliek cilvēkiem domāt par to, kurš varētu būt viņas nākamais upuris”.

„MTV Kino Balva 2007” ir tikai pēdējais papildinājums Sāras Silvermanes aizvien augošajam nopelnu sarakstam. Sākot ar estrādes komiķes darbu, beidzot ar kino un televīziju, Silvermanei tik tiešām ir gājis labi, un 2007 gads to pierāda. Nesen viņas “Sāras Silvermanes Šovs” pirmo reizi tika palaists Comedy Central ēterā un jau sasniedza augstas vietas reitingu tabulās un labas atsauksmes, kā arī ir zināms, ka 2007. gadā tam tiks filmēts turpinājums. Silvermane tāpat visus satricināja ar pilnmetrāžas filmas versiju par viņas vienas sievietes šovu “Sāra Silvermane: Jēzus ir maģisks”. Nesen Silvermane piedalījās filmā “School For Scoundrels” kopā ar Bobu Torntonu un Džonu Hederu. Tāpat Silvermane ir piedalījusies Džefa Garlina “I Want Someone to Eat Cheese With” un veiksmīgajā “The Aristocrats”. Pirms tam viņa filmējusies arī kopā ar Džeku Bleku, Maiku Vaitu un Džonu Kjūsaku filmā “The School of Rock”, kā arī citās filmās, to skaitā kases grāvējā “There’s Something About Mary”, “The Way of The Gun”, Aivana Reitmana “Evolution”, “The Bachelor” un “Say It Isn’t So”.


Televīzijā Silvermane arī piedalijās komēdiju seriālā “Greg The Bunny” kopā ar Jūdžinu Leviju. Kā viesis viņa pabijusi arī daudzos veiksmīgos un atpazīstamos televžiijas šovos, piemēram, “The Larry Sanders Show,” “Seinfeld,” un “Mr. Show with Bob and David”. Un vēl klāt tam visam, viņas balss tiek izmantota veiksmīgajā Comedy Central šovā “Crank Yankers”.

Kā jau tika ziņots iepriekš, šogad faniem tiks dota iespēja piepildīt sapņus un atrasties uz skatuves “MTV Kino Balvas 2007” laikā, lai saņemtu leģendāro zelta popkorna grozu. Skatītājiem ir iespēja iesniegt vērtēšanai savu oriģinālo īsfilmu, kurā tiek parodētas pēdējo gadu filmas, tādejādi iegūstot iespēju pretendēt uz pirmo “LABĀKĀS KINO PARODIJAS” balvu Parastā Skatītāja kategorijā. Ceremonijas laikā pasaulei var tikt atklāts kāds iepriekš nezināts talants. Papildus filmu parodijas balvai šovā būs arī “World Wide Web Wall” (Vispasaules tīmekļa siena), kas tiks integrēta dzīvajā pārraidē, dodot vārdu šiem jaunajiem filmu veidotājiem vai tiem, kuri vēlas piedalīties.

Oficiālie “MTV Kino Balvas 2007” sponsori ir GM, „Glacéau vitaminwater”, „Old Navy”, „Orbit”, „Secret”, „Sprint” un „Taco Bell Corp.”®.0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties