"Mols" informē bērnus un viņu vecākus par brīvā laika pavadīšanas iespējām

Elija Krauze, 04.09.2007., 09:10

Brīvdienā, 8.septembrī uz tirdzniecības centru "Mols" tiek aicināti vecāki ar bērniem, jo visas dienas garumā notiks pasākums "Kids Mols". Pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvātas dažāda veida aktivitātes, kas sadalītas 3 daļās - izglītojošā, informatīvā un izklaidējošā.

Atsākoties bērnudārza un skolas gaitām, bērniem un arī jauniešiem tiek piedāvātas ne tikai izglītojošas programmas, bet arī dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tirdzniecības centrs `'Mols'' ir aicinājis dažādus interešu pulciņus, bērnu apģērbu un pārtikas ražotājus, sabiedrisko aktivitāšu un sociālo kampaņu rīkotājus visas dienas garumā izklaidēt jaunākos tirdzniecības centra apmeklētājus un viņu vecākus.

Lai izglītotu bērnus, pasargājot no ceļu negadījumiem un iespējas `'pārvērsties par cūkām'', pasākumā `'Kids Mols'' viesosies bruņnesis Robis ar satiksmes drošības kampaņu `'Piesprādzē! Neriskē!'', Cūkmens ar plastmasas taras punktu, aicinot bērnus :`'Nemēslo mežā!'' un J.Rozes grāmatnīcas bērnu draugs Kaskabatis.

Informējot vecākus par dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām, un ļaujot bērniem iepazīt kas notiek dažādos interešu pulciņos, tirdzniecības centrā `'Mols'' viesosies Tautas glezniecības studija Varavīksne'', tautas fotostudija `'Vidze'', Bērnu attīstības un izklaides centrs `'Ķipars'', Brīvā laika pavadīšanas centrs `'Saules zaķis'', bērnu un jauniešu interešu izglītības skola `'Rudaga'', Rīgas skolēnu pils filmu studija `'Monitors Caps, Bērnu un jauniešu kultūras portāls, kā arī citi.

Pasākuma “Kids Mols'' izklaidējošā daļā priekšnesumus sniegs deju studijas `'Showtime'' un `'Dance Street'', estrādes studija `'Aprīļa pilieni'', Rīgas Vingrošanas kolas audzēkņi, cirka studija `'Jaunība'', bērnu un jauniešu pop studija `'Jūras akmentiņi''. Bērnu modes skatē `'uz mēles'' modeļu lomās ar īpašu horeogrāfiju, iejutīsies bērnu tautas deju ansambļa `'Zelta Sietiņš'' dalībnieki.

`'Šajā brīvdienā tirdzniecības centrā `'Mols'' gaidam tieši ģimenes - vecākus ar bērniem. Pasākuma programma īpaši veidota, lai interesanti būtu visiem. Bērni varēs izklaidēties, vērojot gan citu bērnu priekšnesumus, gan iesaistoties paši. Savukārt vecākiem būs iespēja pavērot savus bērnus, redzēt, kas viņus visvairāk saista. Laiks, ko vecāki pavada kopā ar saviem bērniem, palielina iespēju, ka bērniem un vecākiem veidosies vienoti uzskati un vērtību sistēma, `' uzsver Zita Siliņa, tirdzniecības centra `'Mols'' direktore.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties