MOJO CAFÉ atklāšana jau 10.jūlijā

Arturs Orenits, 30.06.2009., 13:45

Jāatzīst, ka Vecrīga un tās apkārtne ir patiesi bagāta ar dažāda veida izklaides iespējām, taču mājīgas un radošas atmosfēras caurstrāvotas vietas, piedevām ar gaumīgu vizuālo un muzikālo noformējumu, ir tikai nedaudz. Tāpēc jau pavisam drīz publiski vērs vaļā durvis MOJO CAFÉ (Pils ielā 7) - kas būs ne tikai bārs, bet arī kultūras un izklaides vieta pašmāju māksliniekiem.

Ņemot vērā vārda "mojo" plašo interpretāciju – šī MOJO CAFÉ atklāšana jau 10.jūlijāvieta netiks ielikta konkrētā rāmī vai virzienā, bet gan tieši pretēji - tā būs atvērta plaša spektra mākslinieciskajai darbībai.

Mojo Café atklāšanā ar akustisko koncertu uzstāsies Jēkabs Nīmanis, kuru daudzi atpazīst pēc lieliskajām kompozīcijām, kas radītas Jaunā Rīgas teātra izrādēm ("Latviešu mīlestība", "Fricis Bārda", "Stāsts par Sivēnu" u.c.). Arī šoreiz viņam ir kāds pārsteigums tieši jums! Ar tik pat neaizmirstamu koncertu uzstāsies free-style percussion grupa Pulsa efekts, kam ir divi darbības virzieni – "tradicionālās" jeb etniskās perkusijas, gan sitamo instrumentu spēles elementi. Kā paši puiši saka - Viss ap mums pulsē, sākot no sirdspukstiem, beidzot ar laiku - pulkstenī. Par pārējo vakara muzikālo atmosfēru rūpēsies Dj Ag, kas nopietni sācis nodarboties ar disko-lietām jau tālajā 1989.gadā, miksējot un skrečojot uz lenšu magnetofoniem. Savukārt Normālu Cilvēku apvienība Pumf piedāvā fotogrāfiju izstādi "Ieskats atbildē". Kas būs izstādīta divas nedēļas Mojo Café. Kā paši fotogrāfi paskaidro: "Uz katru no mums iedarbojas dažādu ietekmju kopums un šīs fotogrāfijas ir atbilde uz šīm ietekmēm. Starp citu šī nav pilnīga atbilde. Tikai ieskats." Katru vakara viesi sagaidīs pārsteidzošs iepazīšanās dzēriens - un tas viss par brīvu - 10 jūlijā Mojo Café atklāšanā.

Noslēdzoties Pumf piedāvātajai fotogrāfiju izstādei arī turpmāk notiks kāda grafiķa, gleznotāja vai fotogrāfa mākslas darbu ekspozīcija, kas tiks izrādīta Mojo Cafe apmeklētājiem divas nedēļas. Māksliniekiem būs iespēja arī pārdot sevis izstādītos darbus pēc vēlēšanās – par ko Mojo Café neprasīs sev papildus samaksu vai procentus. Sākot ar rudeni reizi nedēļā būs filmu vakari, kuros lieliskā atmosfērā pie vīna glāzes būs iespējams skatīties izcilākos kino šedevrus. Tā pat laiku pa laikam notiks kāds akustiskais koncerts un salsas dejas. Ir plānots arī, ka reizi mēnesī notiks svētdienas tirdziņš - kurā mākslinieki piedāvās savus darbus un darbiņus bez veikala uzcenojuma. Katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu deju grīdas rībinās kāds lielisks pašmāju Dj.

Jāpiemin arī, ka Mojo Café saviem apmeklētājiem piedāvā ļoti adekvātas cenas un atsaucīgus bārmeņus. Visi kokteiļi 3ls (mohito, daiquiri, mai tai u.c.) Jagermeister un citi šotiņi par 1ls, alus un sidrs 1,50 , rums + kola 2ls utt.

Pavisam drīz durvis vērs vaļā Mojo Cafe plašā virtuve, kuras ēdienkartē būs dažādi piedāvājumi veģetāriešiem, tā arī tex-mex un visplašākās fantāzijas ēdienu cienītājiem. Tā pat arī būs virtuve-izsalkušiem naktī, kas piedāvās dažādas karstmaizes, zupas, lazanjas un krastās – aukstās uzkodas.

Tiekamies 10. Jūlijā Mojo Cafe AtklāšAnā (Pils ielā 7)
Ieeja No 21 Gada Vecuma!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties