Miss KASTE piedāvā: „Patiešām, patiešām brīvs tirgus”

Dirty Deal Cafe, 07.07.2007., 10:58

Atdod lietas (visas tās lietas, kas ir pārāk labas, lai tās izmestu, bet kuras tev nav vajadzīgas), padalies ar prasmēm, dāvini dāvanas, uzspēlē mūziku, paēd un pabaro citus, dejo un priecājies – viss par brīvu! Nekas netiks tirgots!

misskasteKas ir “Patiešām patiešām brīvs tirgus”?
Tas ir tā kā gadatirgus, tikai viss ir par brīvu! Tieši tā, par brīvu! Ikviens ir aicināts ar kaut ko padalīties, kaut kā piedalīties! Tāda anarhistiska ekonomika un alternatīva kapitālistiskajam tirgum praksē.

Tātad tā kā bārteris vai iemainīšana?
Nē. Barteris un iemainīšana izskatās tā: man re ir šis lieliskais krekls, ko tu man par to varētu dot? “Patiešām patiešām brīvs tirgus”, savukārt, izskatās tā: man re ir šis lieliskais krekls, es to pats vairs nevelkāju, bet negribētu, lai tas iet zudumā. Gribi? Forši, tas ir tavs!

Kādēļ gan es tā gribētu?
Jo tev jau tā ir par daudz mantu! Jo tu tās tāpat izmetīsi. Jo dāvināt ir brīnišķīga sajūta! Tev mājās krājas visādas mantas, kuras tu vairs nelieto, bet citi par tām priecātos. Kāda atkritumi var būt cita dārgumi!

Ko man ņemt līdzi?
Draugi, mūzika (uzspēlē), ēdiens (vegānisku/veģetāru), drēbes, grāmatas, filmas, ieraksti, elektronika, instrumenti, velodetaļas, datordetaļas, rotaļlietas, NU DA JEBKAS, prasmes ar kurām padalīties (kādu ātru workšopu kā salāpīt cauru riepu, uztaisīt trafaretu, uztaisīt zīnu, uzvērpt auzskarus, aizstāvēt sevi no uzbrukumiem) un pakalpojumi, kurus piedāvāt (nogriezīsi matus?, salabosi ričuku?, uztaisīsi masāžu?)

Patiešām patiešām brīvs tirgus ir tavs!
Izmanto to. Padari to par tādu kādu tu to vēlies! Ja tu vēlies, lai tur notiek kaut kas, kas tur nenotiek, radi un liec tam notikt pats. Ja tu gribi, lai nāktu vairāk cilvēku, padod ziņu tālāk un aicini draugus. Palīdzi uzturēt “patiešām patiešām brīvu tirgu” 100% bezmaksas un nekomerciālu. Sanākam kopā un auzmirstam par tirgošanos un naudu. Atstāj savas maksājumu kartes mājās un sajūti došanas prieku. Palīdzi uzturēt tirgus vietu tīru! Ja neviens nav paņēmis mantas kuras esi atnesis, sarunā vai vari atstāt tās ‘miss-kastē’ vai arī ņem tās atpakaļ uz mājām – neizmētā tās. Nāc, piedalies un dalies!

VIETA: Kultūras mezgla „Dirty Deal Cafe” būcenītis
LAIKS: 7.jūlijs, 14:00
0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties