Miķeļdienas trādi-rīdi-rībēj doma laukumā

Anete Baumane, 18.09.2008., 07:36

2008. gada 27. septembrī no plkst. 9:00 līdz 17:00 Doma laukumā notiks Rīgas pilsētas rudens ražas svētku pasākums Miķeļdienas Gadatirgus.

Jau tradicionāli, Miķeļdienas gadatirgū varēs nobaudīt dažādus lauku labumus - ābolus, ķirbjus, cūkupupas, dzērvenes, zāļu tējas, medu, maizi un speķi, kā arī atrast sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, cimdus, zeķes, zābaciņus un daudzus citus gan skaistus, gan praktiskus Latvijas amatnieku darinājumus.

No plkst.10:00 Doma laukumā pūtīs taures, dancos, dziedās, rādīs kumēdiņus un mērosies spēkiem.

Visas dienas garumā darbosies Rudens gleznotavas, kurās jaunie mākslinieki veidos Miķeļa portretu no rudens ražas veltēm.

Gadatirgus noslēgsies ar Slavas dziesmu Miķelim, kura Nila Īles un viņa Studijas izpildījumā tiks atskaņota uz ķirbju perkusijām, sīpolu zvaniņiem un citiem no rudens ražas veltēm gatavotiem instrumentiem.

Trādi-rīdi taisīs: Indra Burkovska un Rūdolfs Plēpis, kā arī Nils Īle ar savu Studiju, Folkloras draugu kopa Skandinieki, Hāgenskalna Muzikanti, Rīgas LatviešU Biedrības Jauktais Koris, Pūtēju orķestri Auseklītis un Fanfara, folkloras deju kopa Dandari, tautas deju ansambļi Ačkups, Dancītis, Dzintariņš, Gatve, Vektors, Vija, Zelta Sietiņš, Brīvdabas muzeja dejotāju Saime un Rīgas Danču Klubs.

Pasākuma režisors - Uģis Brikmanis.

Organizē - Rīgas Domes Kultūras departamenta Koncertorganizācija Ave Sol.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties