Septembra pēdējā sestdienā Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus

Anete Baumane, 23.09.2009., 17:01

Šī gada 26. septembrī no plkst. 9:00 līdz 17:00 Doma laukumā notiks Rīgas pilsētas rudens ražas svētku pasākums Miķeļdienas gadatirgus.

Miķeļdienas gadatirgusJau tradicionāli, Miķeļdienas gadatirgū varēs iegādāties dažādus lauku labumus un rudens ražas veltes – ābolus, bumbierus, ēdamus un dekoratīvus ķirbjus, cūku pupas, dzērvenes, zāļu tējas, medu, maizi, žāvētu gaļu, zivis un daudzums citu garšīgu un veselīgu lietu.

Kuplā pulkā būs pārstāvēta arī Latvijas amatnieku cunfte. Te katrs pēc savas gaumes un rocības varēs iegādāties sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, pirts kubulu un daudzus citus interesantus amatnieku darinājumus.

Kopumā Miķeļdienas gadatirgū savu dalību šogad pieteikuši 360 amatnieki un zemnieki no visas Latvijas.

Jau no plkst.10:00 uz skatuves gadatirgus dalībniekus un apmeklētājus priecēs Rīgas pilsētas dziesmu, danču un instrumentu spēles meistari. Programmu vadīs Dailes teātra aktieris Pēteris Liepiņš.

Programmas noslēgumā pēc plkst.16:00 uzstāsies latviešu klausītājiem jau labi pazīstamā grupa "Tequila Band", kas klausītājus priecēs ar dziesmām no sava pēdējā skaņu ierakstu albūma "Pēc svētdienas".

Veiksmīgākajiem kartupeļu mizošanas un dziedāšanas konkursu dalībniekiem garšīgas balvas būs sarūpējuši Valmiermuižas alus un Pure Chocolate.

Miķeļdienas gadatirgu organizē – Rīgas Domes Kultūras departamenta koncertorganizācija "Ave Sol".

Paralēli Miķeļdienas gadatirgus aktivitātēm Doma laukumā, pavisam netālu – Rīgas Rātslaukumā norisināsies Ābolu tirgus, kur kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Normundu Laizānu apmeklētājiem būs iespēja vērot ābolu parādi, kā arī piedalīties rudens zaptes vārīšanā un citos atraktīvos pasākumos.

Ābolu tirgu organizē SIA "Rīgas nami".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties