Miha Pogačnik Rīgā vadīs semināru par līderību

Ieva Vītola, 26.11.2008., 20:05

1. decembrī plkst. 14:00 radošo industriju kvartālā – Spīķeros (Maskavas ielā 4a, Rīgā) pēc Latvian Art Directors Club (LADC) ielūguma semināru "Līderība kā meistardarbs: muzikālā stratēģija" vadīs virtuozais vijolnieks un Slovēnijas Republikas kultūras vēstnieks Miha Pogačnik.

Viņš savos semināros izpilda klasiskās mūzikas skaņdarbus, īstus meistardarbus, lai iedvesmotu uzņēmējus un biznesa līderus domāt "ārpus ierastajām robežām". Izmantojot šo unikālo metodi, Miha veido sinerģiju starp intelektu un emocijām, kas ir būtiski priekšnoteikumi līderības un inovāciju attīstībai.

Semināra dalībniekiem nebūt nav nepieciešama muzikālā izglītība, ne arī padziļinātas zināšanas klasiskajā mūzikā. Mihas semināri ir domāti nevis mūzikas mīļotājiem, bet gan biznesa līderiem, uzņēmumu vadītājiem un vadošo amatu pārstāvjiem. Mūzikas izmantošana savas uzstāšanās laikā ir tikai metode. Mihas lekcijas un semināri ir patiesi iedvesmojoša komunikācijas meistarklase.

Miha atzīst, ka viņš nav konsultants, kurš prezentē jau gatavus risinājumus. Viņa seminārā izmantotās metodes galvenā būtība ir ar mūzikas un sarunu palīdzību radīt īpašu, uz klientiem orientētu, iedvesmojošu vidi, kas ļauj tā dalībniekiem atrast risinājumus pašiem savos prātos. "Mans mērķis ir "atslēgt dziļākos prāta un pieredzes stūrīšus". Mūzikas patiesā nozīme pēkšņi atklāj sevi kā līderības, komandas un uzņēmuma diagnostikas instrumentu. Tā pamatā ir ļoti mākslinieciska pieeja, lai mācītos uzņēmuma vadību ar kultūras palīdzību," atzīst M. Pogačnik.

Caur mūziku un savstarpējām sarunām semināra dalībnieki var atklāt vairākas jaunas lietas un atklāsmes par sevi, kas var būt noderīgas viņu profesionālajai un personības izaugsmei, kā arī līderības prasmju attīstīšanai: pārmaiņas uzņēmumā, stratēģiju formulēšana, "īsto" prioritāšu noteikšana, problēmu identificēšana un risināšana, lēmumu pieņemšana, komunikācija un fokusēšanās uz nozīmīgāko. Mihas loma semināra laikā ir veicināt iekšējās sarunas, sarunas ar ārpasauli, kā arī sniegt iespēju semināra dalībniekiem paskatīties uz savu uzņēmumu un līderības izaicinājumiem, saskatīt potenciālu inovācijām un pārmaiņām no cita, daudz radošāka skatu punkta.

Miha Pogačnik ir pārliecināts, ka krīzes var novest pie daudz labākiem risinājumiem nekā stagnācija, haoss ir normāla biznesa sastāvdaļa un cilvēciskais faktors ir absolūti nepieciešams kreativitātei. "Mūzikas meistardarbi var iedvesmot pārmaiņām daudz spēcīgāk nekā tradicionālas konsultācijas menedžmentā, kurām bieži vien pietrūkst emocionālas inteliģences. Bez iedvesmas, kas vienlaikus ir gan emocionāla, gan intelektuāla, ir maz iespēju sasniegt kopīgus mērķus. Svarīgi saprast, ka oriģinalitāte ir nozīmīgs priekšnoteikums, lai līderis kļūtu par līderi," norāda M. Pogačnik.

Miha Pogačnik strādājis tādos pasaulē zināmos uzņēmumos kā Ericsson, Royal Dutch Shell, IBM, Hewlett-Packard, Saatchi & Saatchi, Whirlpool, Skandia Insurance, ABN Amro Bank, Nike, The Body Shop un citās. Viņš ir lasījis lekcijas Pasaules Biznesa Akadēmijā, Pasaules Ekonomikas forumā Davosā, kā arī Apvienoto Nāciju grupām. Vairāk informācijas: www.mihavision.com

Dalību seminārā lūdzam pieteikt līdz 28. novembrim (ieskaitot), zvanot pa tālruni Zanei Bērziņai 26589891 vai rakstot e-pastu zane@ladc.lv. Lekcijas - semināra dalības maksa Ls 80, LADC biedriem Ls 35. Lekcija – seminārs ilgs no plkst. 14:00 līdz 18:00.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties