Tērvetes dabas parkā notiks sezonas atklāšanas svētki visai ģimenei "Meža pasakas modināšana"

Ieva Vītola, 08.05.2009., 13:52

AS "Latvijas valsts meži" kustības par atpūtu dabā "Mammadaba" lielākajā atpūtas objektā - Tērvetes dabas parkā - 9. maijā notiks tūrisma sezonas atklāšanas svētki visai ģimenei "Meža pasakas modināšana".

RUKISILīdz ar Annas Brigaderes lugu varoņu koka skulptūrām Pasaku mežā modīsies arī "dzīvie" un atraktīvie Tērvetes dabas parka tēli – Meža māte, Sila raganiņa, Rūķi un Rūķu māmiņa un Sīkstuļu pāris. Viņi Pasaku meža viesus sagaidīs ar jautriem pārdzīvojumiem, izrādīs atjaunotā Rūķīšu meža un Pasaku meža bagātību, atklās noslēpumainākās vietas un mācīs, kā no dabā rastiem materiāliem pagatavot brīnišķīgas dāvanas savām mammām Māmiņu dienā.

Tērvetes dabas parka sezonas atklāšanas svētkos ar mūzikas skaņām, putnu dziesmām un deju ritmiem Pasaka tiks modināta četrās vietās – pie jaunā Informācijas - mācību centra, Pasaku mežā, Rūķīšu mežā un Rotaļu laukumā.

Tērvetes dabas parka teritorijā kursēs Pasaku bānītis, kas dos iespēju apskatīt modušos mežu arī tā attālākajās un noslēpumainākajās vietās.

Tikko uzbūvētais Tērvetes dabas parka Informācijas - mācību centrs attīstīs un uzlabos atpūtas un vides izglītības iespējas vienā no aizraujošākajiem un apmeklētākajiem dabas parkiem Latvijā visa gada garumā. Jaunā ēka paaugstinās tūristiem sniegto pakalpojumu kvalitāti un nodrošinās vismaz 100 tūkstošu cilvēku apkalpošanu gadā.

Iecienītākās apskates vietas Tērvetes dabas parkā ir Pasaku mežs, Rotaļu laukums un Rūķīšu mežs, kā arī unikālais priežu sils, kura majestātiskajiem kokiem mūža ilgums tuvojas 300 gadiem.RUKISI

Aktīvās atpūtas piekritēji pa parku var doties izbraukumā ar velosipēdiem, savukārt tos, kuri vēlas atpūsties no ikdienas steigas un baudīt miera pilnu atpūtu, aicina Veco priežu parka daļa ar daudzveidīgām takām klusām pastaigām. Rotaļu laukumā, kur parka viesi atradīs ar soliem, galdiem, nojumēm un šūpolēm labiekārtotu atpūtas vietu, var ērti baudīt līdzpaņemtos cienastus.

Tērvetes dabas parks ir labākā un draudzīgākā vieta ģimenei ar bērniem un tiem, kuri pasaulē prot lūkoties ar bērna acīm, priecājoties par dabas un pasaku klātesamību. Šī vieta neatstāj vienaldzīgus arī tos, kuri apbrīno seno zemgaļu varenību, kas mūsdienu paaudzēm māj atmiņas, pakāpušies trīs senajos pilskalnos.


Ieeja Tērvetes dabas parkā svētku dienā būs bezmaksas, pie ieejas saņemot brīvbiļetes.

Pasākuma programma "Meža pasakas modināšanas" svētkos 9. maijā:

12:00 Svētku atklāšana pie Tērvetes dabas parka Informācijas-mācību centra (jaunās ēkas atklāšana, svētku uzruna, koncerts);
13:00-14:30 Pasaku meža modināšana ar mūzikas skaņām, dejām un izrādi "Sprīdītis" Rotaļu laukumā;
13:00-16:00 Tikšanās ar Meža māti, Sila raganiņu un Sīkstuļu pāri Pasaku mežā;
13:30-16:00 Rūķīšu meža modināšana un sasveicināšanās ar rūķu bagātīgo saimi;
16:00-18:00 Tērvetes estrādē Zemgales koru koncerts.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
(unkown), 10.05.2010. 10:03:15 (ip:78.84.129.43)
Komentāra reitings: 0

bija labi :) :) :) :) :) :) :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties