Melnkoks un ziloņkauls

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, 12.03.2008., 06:54

Gaidīt autobusu pieturā, gaidīt veikalā rindā... apnicis gaidīt!?

Te nu ir tava iespēja to nedarīt, tev pašam ir iespēja ķerties pie darbiem un mainīt tavu vienaudžu attieksmi pret citiem cilvēkiem, citām rasēm, citām kultūrām. Varbūt pašam mainīties!? Aicinām tevi pievienoties mums, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnei [LSKJ], 20.martā Rīgā, Skolas ielā 1 no plkst. 16:45 gan izglītošanās procesā, gan tādās radošās izdarībās kā improvizētais leļļu teātris un īsfilmu skatīšanās. Ja vien tev ir savs viedoklis, tad nāc un izsakies!

Sasniegumiem nav krāsas - ar šādu saukli LSKJ sagaida ANO Starptautisko visu veidu rasu diskriminācijas izskaušanas dienu. Svarīgi ir tikai tas, ko tu vari, bet dažādība ir skaista! Iespējami dažādi arī šajā ceturtdienā kopīgi paskatīsimies uz neiecietību, diskrimināciju, stereotipiem.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne ir daļa no vispasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustības un darbojas kā Latvijas Sarkanā Krusta jaunatnes organizācija. Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne savu darbību sākusi 1923. Gadā. Šobrīd Latvijā darbojas 23 Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļas un tā ir viena no lielākajām jaunatnes organizācijām Latvijā! Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne darbojas vairākās jomās: iecietības veicināšana, HIV/AIDS izplatības samazināšana, asinsdonoru kustības un humāno vērtību popularizēšana, sociālā integrācija, cīņa pret vienaudžu vardarbību, pret atkarībām un nabadzību!

Brīvprātība ir viens no Sarkanā Krusta pamatprincipiem, tas ir veids, kādā ikvienam ir iespējas palīdzēt tiem, kuriem visvairāk vajadzīgs, ziedojot savu laiku un prasmes. Gaidīsim tevi!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties