„Melnkoks un ziloņkauls”: noslēguma pasākums

Dinai Nitiša, 08.09.2008., 18:13

2008.gada 21.septembrī Starptautiskajā miera dienā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne aicina apmeklēt informatīvi radošo pasākumu Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā Alberta ielā 12 - 9 (ieeja no Strēlnieku ielas; 5. stāvs) no plkst. 11:30 līdz pēdējai filmai, domājams, līdz plkst. 16. Ieeja ar spilvenu - tādu, uz kura sēdēt.

Apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem redzēt tolerances projekta „Melnkoks un ziloņkauls” ietvaros tapušās īsfilmas, kā arī dzirdēt rakstu konkursa „MierZ” labākos darbus, jauniešu idejas, domas, viedokļus par miera tēmu, kas ietverti dzejoļu, īso stāstu, miniatūru vai eseju formā. Par ausu labsajūtu rūpēsies:

S.I.L.S., Sus Dungo, The Pictures, Vadims Petrovs (klavieres).

Starptautiskās miera dienas pasākums tiek organizēts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes tolerances projekta „Melnkoks un ziloņkauls” ietvaros.

„Melnkoks un ziloņkauls” sevī apvieno 15 - 18 gadus vecus jauniešus, kas kopš jūnija ik nedēļu pilnveidoja izpratni par toleranci, apmeklēja nodarbības par laika plānošanu, filmu veidošanu, veidoja kopēju skatījumu par diskriminācijas problēmām un iespējamajiem to risinājumiem Rīgas pilsētā, vasaras beigās veidojot īsfilmas. 21.septembrī tiks prezentēts izdales materiāls, projekta laikā radītā, darītā apkopojums.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties