Maskotais "Ride It Karnevāls"

Kristiāna Kalniņa, 12.10.2009., 15:50

17. oktobrī "Ride It iekštelpu skeitparkā" Tukumā (Kurzemes ielā 29) no pl. 16:00 norisināsies "Rideit.lv Maskotais Karnevāls", kur gan BMX un MTB frīstaila braucēji, gan skatītāji, tērpušies spilgtās un asprātīgās maskās, sacenšas par atraktīvāko tērpu.

Līdz ar vasaras sezonas beigām šis sportiskais karnevāls plānots arī kā ziemas sezonas atklāšanas pasākums Baltijā lielākajā iekštelpu skeitparkā, kur tikko veikti ievērojami parka uzlabošanas darbi. Novērtēt un izmēģināt ziemas sezonai sagatavoto iekštelpu skeitparku ieradīsies arī viesi no Lietuvas, Igaunijas un Polijas.

"Ride It Karnevāla" ietvaros norisināsies "jam" BMX un MTB frīstailā, kur par draudzīgu atbalstu rūpēsies "Sporta Mānija" un "Ridestreets". Šajās pašās disciplīnās notiks arī "bunny-hop" un "P.I.G." konkurss. Dalībnieku reģistrācija - no pl. 16 00, starts - 18:00. Papildus šīm aktivitātēm darbosies veselīgam un sportiskam dzīvesveidam veltīta video zona, kā arī sagaidāmi citi pārsteigumi. Bet ar to vēl karnevāla vakars nebeigsies – pl. 22:00 pie DJ pults stāsies DJ duo "Crystral Sound System" kopā ar dīdžejiem Bassline Chris un E:91, lai ikviens maskotais pasākuma apmeklētājs varētu izlocīt kājas pie aktīviem ritmiem.

"Ride It Karnevāls" ir daļa no EK programmas "Jaunatne Darbībā" atbalstītā un biedrības "Rideit" realizētā jauniešu iniciatīvas projekta "Extreme Sports: Opportunity for Everyone" . Šis sportiski atraktīvais pasākums ir arī iesildīšanās novembrī gaidāmajam projekta "Extreme sports: opportunity for everyone" noslēguma pasākumam tur pat - iekštelpu skeitparkā Tukumā, kad veselas nedēļas nogales garumā tur norisināsies ekstrēmi paraugdemonstrējumi un ikvienam pieejami izmēģinājuma braucieni un radošās darbnīcas.

Ride it karnevāls


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties