Mammadaba aicina uz atvērtajām meža dienām

www.mammadaba.lv, 26.03.2008., 12:28

„Latvijas valsts meži” kopā ar Mammadaba aicina šo pavasari skolas un citus dabas draugus piedalīties Atvērtajās Meža dienās visā Latvijā - stādīt mežu, izlikt putnu būrīšus un sakopt dabu no atkritumiem!

Atvērtajiem Meža dienu pasākumiem a/s „Latvijas valsts meži” mežsaimniecībās var pieteikties skolas, jauniešu organizācijas, ģimenes, institūcijas, uzņēmumi un citi interesenti turpmāk norādītajos datumos un vietās. Pasākumi ir bez maksas un dalībnieki tiek nodrošināti ar visu darbam nepieciešamo – tai skaitā, cimdiem. Pašiem sev ir jānodrošina transports līdz norises vietai un uzkodas enerģijas uzturēšanai. Jāņem vērā, ka dalībnieku skaits vienā pasākumā ir ierobežots, tāpēc nepieciešams pieteikties savlaicīgi!

Vairāk informācijas: http://www.mammadaba.lv


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sarkans, 26.03.2008. 13:49:20
Komentāra reitings: 4.308

Iepriekšējā gadā biju, šogad arī došos. :)

interesanti, 27.03.2008. 20:06:27 (ip:78.84.185.60)
Komentāra reitings: 0

un kā bija? Kas tur notiek un kur?

sarkans, 29.03.2008. 19:22:42
Komentāra reitings: 0

Bij super, daudz kas bij ko darīt, grūti visu tagad te pastāstīt, bet nu info vairāk ir te http://www.zm.gov.lv/?sadala=1159
Pats tagad vācu vairāk ziņas kas un kur notiks.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties