Valkas mākslas skolas audzēkņu darbi ceļos uz Austrāliju

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 11.03.2008., 13:54

Plānots, ka aprīlī uz Austrāliju ceļos 20 (divdesmit) labākie Valkas mākslas skolas audzēkņu darbi, kas tiks izstādīti Latviešu namā Sidnejā.

Sakarā ar Latvijas vēstnieka Austrālijā Induļa Bērziņa vizītes organizēšanu uz Austrāliju šī gada aprīlī, Valkas mākslas skola no LR Ārlietu ministrijas saņēma uzaicinājumu - ar bērnu darbiem piedalīties zīmējumu konkursā „Latvija sūta savus sveicienus Austrālijai”.

Šo izstādi atklās Latvijas vēstnieks Austrālijā I.Bērziņš. Tāpat valcēniešu darbi tiks izstādīti arī visos Latviešu centros Austrālijā, tādējādi sniedzot iespēju Austrālijā mītošajiem tautiešiem iepazīties ar Valkas jauno mākslinieku zīmējumiem un gleznojumiem.

Mācību un radošās darbības rezultātā Valkas mākslas skola ir izveidojusies par mazo kultūrizglītības centru, kas apvieno sevī novada māksliniekus - skolotājus, bērnus, jauniešus un pieaugušo mākslas izglītību. Mākslas skolas audzēkņi allaž ļoti aktīvi iesaistās Valkas rajona un pilsētas vizuālās sejas veidošanā.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
puika, 21.03.2008. 19:05:19
Komentāra reitings: 0

Respect ! :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties