Magnuss Lindkvists piedāvā "intelektuālo akupunktūru"

Inese Libere, 10.09.2015., 11:01

Viens no 2014. gada ietekmīgākajiem runātājiem pasaulē, "Coca-Cola", "IBM", "Mercedes-Benz" un "Lufthansa" vadītāju iedvesmotājs, zviedru izcelsmes futurologs Magnuss Lindkvists 23. oktobrī kāps uz biznesa inovāciju konferences "RIGA COMM 2015" skatuves, lai iedvesmotu attīstīties un rīkoties.

Magnuss Lindkvists ir aktīvs pasaules jaunāko trendu virzītājs, viens no pasaules pieprasītākajiem runātājiem biznesa attīstības, nākotnes tendenču un inovāciju jomā un aktīvs "TED" dalībnieks. 2009. gadā Zviedrijā ir ieguvis Business Speaker of the Year balvu. Magnusa kontā ir arī vairākas sarakstītas grāmatas,starp kurām ir tādi bestselleri kā "Everything We Know Is Wrong", "When the Future Begins" un "The Attack of The Unexpected".

Viņš ir konsultējis un ietekmējis pasaules gigantu "Coca-Cola", "IBM", "Mercedes-Benz" un "Lufthansa" uzņēmuma vadības domāšanu un veicinājis šo uzņēmumu attīstību. Lai izprastu nākotnes tendences, nākotnes inovāciju iespējas un nākotnes domāšanu, Lidkvists 2008. gadā Stokholmas Uzņēmējdarbības augstskolā Zviedrijā ir radījis Eiropā pirmo akadēmisko kursu "Trendspotting and Future Thinking" ("Tendenču pārskati un nākotnes domāšana").

Vairāk: www.magnuslindkvist.com.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties