Rūdolfa Blaumaņa lugas „Skroderdienas Silmačos” četras izrādes

Anna Eižvertiņa, 12.06.2008., 11:32

No šodienas līdz 15. jūnijam neatkarīgajā teātrī „Skatuve” (Maskavas iela 108/110) notiks Rūdolfa Blaumaņa lugas „Skroderdienas Silmačos” četras izrādes.

Šīs „Skatuves” izrādes ir neparastas, jo tajās piedalās aktieri, kuri 2007. gadā beidza Latvijas Kultūras akadēmiju un savu pirmo darba sezonu aizvadīja visos Latvijas teātros.

Ieviņa un Kārlēns (Inga Siliņa un Kārlis Neimanis vai Mārtiņš Meiers) ieradīsies no Valmieras Drāmas teātra, Dūdars (Ingus Kniploks) no Liepājas teātra, Silmaču saimniece un Tomulīša (Ilze Ķuzule un Ilona Balode) no Dailes teātra, Bebene (Inta Klusa), šosezon spēlēja Valmieras, Liepājas un Nacionālā teātra izrādēs, Aleksis, Rūdis, Pindacīša un Joske (Ivars Kļavinskis, Jānis Vimba, Madara Saldovere un Jānis Āmanis) no Latvijas Nacionālā teātra, otrs Rūdis, un otra Bebene (Ģirts Liuziniks un Ance Priede) no G. Poļiščukas un Nacionālā teātra kopprojektiem, Ābrams, Sāra, Pičuks un Auce (Valdis Vanags, Alla Caricina, Miķelis Žideļūns un Vita Baļčunaite) pirmo darba sezonu aizvadīja Latvijas Leļļu teātrī, Elīna (Marta Grase) šosezon spēlēja Nacionālā teātra un “Skatuves” izrādēs, bet Pindaks (Andrejs Možeiko) strādā Rīgas Krievu drāmas teātrī.

Veiksmīgajās diplomdarba izrādēs no 2007. gada 26. maija līdz 21. jūnijam Latvijas Kultūras akadēmijas aktieru absolventu kurss nolēma katru gadu satikties „Skatuvē” uz „Skroderdienām Silmačos”. Šogad tas notiek pateicoties visiem Latvijas teātriem, kuri atsaucās un plānoja savu darbu tā, lai „Skatuves” izrādes varētu notikt. Paldies kolēģiem par atsaucību!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties