LMA dizaina busiņš ripo uz priekšu

Barbara Ābele, 16.04.2007., 12:38

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu ceļojošā dizaina ekspozīcija ar nosaukumu "Minimum/Maximum" piektdienas rītā baltā busiņā aizripoja Milānas virzienā, lai no 18. līdz 23.aprīlim piedalītos SaloneSatellite - Milānas Starptautiskās mēbeļu izstādes jauno dizaineru sadaļā, kura šogad lepojas ar savu 10gadi.

LMA min max busshttp://www.cosmit.it/tool/home.php?s=0,2,67,71,82  

Itāļiem un citiem dizaina tīksminātājiem Latvijas studenti stādīs priekšā mazas, kompaktas un portatīvas lietas, kuras atvieglo cilvēka dzīvi šodien, kad mantu ir pārāk daudz, bet laika pārāk maz.


Ekspozīcijai līdzi dosies ieceres autori - 15 studenti un 3 mācību spēki, lai klātienē piedalītos dialogā ar citām dizaina augstskolām, profesionālajiem dizaineriem, mediju pārstāvjiem un uzņēmējiem.


LMA šis ir īpašs gads, jo Salone Satellite augstskola tiks pārstāvēta ar vēl vienu atsevišķu jauno dizaineru stendu, šī iespēja ir balva par uzvaru dizaina konkursā SaloneSatellite Moscow 2006.

Viena no retajām Latvijā radītajām un pasaulē atpazīstamajām lietām ir pirmā miniatūrā fotokamera VEF MINOX, kas ražošanā ieviesta tieši pirms 70 gadiem (Izgudrotājs Valters Caps). Tā ir kalpojusi par iedvesmas avotu LMA studentiem MINIMUM/MAXIMUM koncepta radīšanā. Lai laikmetīgā dizaina situācijā rastos kāds jauns Latvijas dizaina fenomens, nekas cits neatliek, kā neatlaidīga LMA dizaina busiņa ripināšana uz priekšu.

LMA dizaina busiņš ripo pateicoties VKKF, uzņēmēju - Kate, Malteks, Nakts mēbeles, Aldaris, MapeL, Nordi dizaina klubs, Stora Enso, Baddog, Copy General, ABN, Schiffer Design atbalstam un pašas LMA centieniem.

LMA ekspozīcija: Rho-Pero izstāžu kompleksa paviljons SaloneSatellite, stends C-20
Jaunie dizaineri: Rho-Pero izstāžu kompleksa paviljons SaloneSatellite, stends A-16

Projekta izklāsts: www.lma.lv/minimum/maximum


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties