Liepājas simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas koncerti Rīgā un Liepājā

Liene Jakovļeva, Liepajas simfoniskā orķestra projektu sabiedrisko attiecību vadītaja, 07.09.2008., 09:27

20. septembrī Lielajā Ģildē Rīgā un 21. septembrī Liepājas teātrī Liepājas simfoniskā orķestra (LSO) sezonas atklāšanas koncertos kopā ar orķestri itāļu komponistu mūziku atskaņos itāļu mūziķi – tenors Žilberto Mafedzoni (Gilberto Maffezzoni) un diriģents Pjērs Džordžo Morandi (Pier Giorgio Morandi).

Koncerta programma veidota itāliskā gaisotnē, ko caurvīs pazīstamu operu lappuses, Otorīno Respīgi simfoniskā poēma Romas pīnijas un Džakomo Pučīni Simfoniskā prelūdija orķestrim.

Solists Žilberto Mafedzoni Rīgas un Liepājas klausītājiem piedāvās pazīstamas ārijas no operām Toska, Zemnieka gods, Pajaci, Andrē Šenjē, Madama Butterfly un Turandota.

Diriģents Pjērs Džordžo Morandi - šobrīd Stokholmas Karaliskās operas galvenais viesdiriģents - pēc sadarbības ar pasaulē pazīstamiem orķestriem, kuru vidū ir Romas Svētās Cecīlijas akadēmijas orķestris, Bavārijas radio orķestris, Tokijas filharmonijas orķestris, Londonas simfoniskais orķestris, Londonas filharmoniskais orķestris, stāsies pie Liepājas simfoniskā orķestra diriģenta pults.

Itāļu komponistu operu daiļradi pārstāvēs instrumentālie fragmenti – Intremeco no Maskaņji operas Zemnieka gods un no Pučīni operas Manona Lesko, kā arī La Tregenda no Pučīni pirmās operas Le Villi.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties