Tradicionālo Lieldienu vietā neierastas svinības "Molā"

Maija Straupmane , 03.04.2009., 14:38

Šā gada 10. aprīlī plkst. 14:00 tirdzniecības centrā "Mols" notiks saulainas un neparastas Lieldienu svinības, kuru laikā visi apmeklētāji varēs iesaistīties jautrās atrakcijās, vērot dzīvnieku izstādes un nobaudīt lielo "Mola" svētku omleti. Pasākuma laikā atpūtas parks "Rāmkalni" meklēs savas atrakcijas "Dullā Bumba" reklāmas seju.

"Lieldienu svinībās būsim padomājuši par visiem mūsu apmeklētājiem! Kaut ko interesantu sev atradīs kā pieaugušie, tā arī pusaudži un bērni. Ja pagājušajā gadā Lieldienas svinējām vairāk tradicionālā gaisotnē, tad šogad tās būs mūsdienīgākas, ar uzsvaru uz jautrību un dažādām atrakcijām," stāsta Zita Siliņa, tirdzniecības centra "Mols" direktore.

Ikviens svinību viesis varēs iesēsties "Mola" dullajā olā. Tā būs atpūtas parka "Rāmkalni" īpaši sarūpēta atrakcija, kurai pasākuma laikā tiks meklēta reklāmas seja. Pusaudži varēs sacensties olu ripināšanas stafetē, savukārt bērni varēs sacensties lēkšanā ar piepūšamajām bumbām. Balvā veiksmīgākie iegūs dāvanu kartes, lai varētu izmēģināt īstu nobraucienu no kalna ar "Dullo Bumbu", savukārt mazie varēs sacensties par braucienu bērnu autoskoliņā.

Pasākuma laikā "Fazer Cafe & Restaurant" meistari apmeklētājiem piedāvās bez maksas nobaudīt uz vietas gatavotu milzu omleti, kuras tapšanai 1800 olas dāvinās "Balticovo", tāpat visi varēs nobaudīt "Iļģuciema kvasu" no lielās dzeltenās mucas.

"Fazer Cafe & Restaurant" telpās notiks arī Lilly Pet Boutique mazo sunīšu modes skate, kuri būs ietērpti zaķa kostīmos. Turpat notiks arī "Enprani" olu apgleznošana, savukārt "Mola" otrajā stāvā pie "Ecco" veikala notiks olu ripināšana. Veikalā "Monton" bērni ar vecākiem aicināti uz olu krāsošanu "Monton" krāsās. Bērni varēs izpausties, krāsojot olas tā, kā redz veikala apģērbu, par iesaistīšanos saņemot arī gardus saldumus. No plkst. 12:00 līdz 19:00 apmeklētāji "Molā" varēs apskatīt visdažādāko trusīšu, gailīšu un vistiņu izstrādi.

Lai ērti nokļūtu uz t/c "Mols" rīkotajiem pasākumiem, ikviens var izmantot bezmaksas autobusu, kas kursē no Strēlnieku laukuma plkst. 11:00, 12:00 un 13:00, no Brīvības pieminekļa plkst. 11:15, 12:15 un 13:15, un no viesnīcas Avalon (13. janvāra iela) plkst. 11:25; 12:25 un 13:25.


 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Sandija (sandija.bukane@inbox.lv), 10.04.2009. 16:01:27 (ip:78.84.20.112)
Komentāra reitings: 0

Jā piedalījāmies mazo sunīšu modes skatē.
Bija ļoti forši :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties