Lieldienas Tērvetes dabas parka Rotaļu laukumā

www.mammadaba.lv, 12.03.2008., 08:06

Svētdien, 23. martā, pl. 13.00 aicinām kopā svinēt Lieldienas ar latvisku jampadraci Tērvetes dabas parka Rotaļu laukumā!

Lai vasarā varētu jauki atpūsties dabā, necīnoties ar odu atvairīšanu, ikviens Lieldienās aicināts izšūpoties kādās no 7 šūpolēm Rotaļu laukumā. Folkloras kopa „Maskačkas spēlmaņi” mežu pieskandinās ar latviskām dziesmām. Tie, kam dejotprieks sirdī, varēs piesist kāju dejas taktī, vērojot tautas deju kopas „Avots” sniegumu.

Apmeklētājus sagaidīs šo svētku simbols –zaķi. Tie aicinās bērnus piedalīties radošajos konkursos, Lieldienu rotaļās, kā arī Lutauša zaķu milzu olu ripināšanas, velšanas un celšanas atrakcijās. Aktīvākos un radošākos dalībniekus gaida pārsteiguma balvas!

Tā kā Tērvetes dabas parks atzīts par ģimenei draudzīgu vietu, tad tās gaida īpašs pasākums ar balvām – „Pa zaķa cilpām cilpojot”.

Un kas tās par Lieldienām bez olu krāsošanas un kaulēšanās! Tās rot� �sies, krāsosies un vārīsies lielajā katlā, turpat – Lieldienu jampadrača viducī!

Par godu parka 50 gadu jubilejai, tiem svētku viesiem, kas ieradīsies zaķa tērpos, brauciens Pasaku bānīti - "pa zaķi " (bez maksas)!

Papildus informācija pa tālruni: 63726212

Ieeja Tērvetes dabas parkā: Ls 1,20 – skolēniem, studentiem, pensionāriem;
Ls 2,00 – pieaugušajiem;
Ls 5,20 – ģimenes biļete (2 pieaugušie +2 skolēni)


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties