Nepaliec malā un palīdzi mākslai Elpot!

Ilze Malaševska, 07.08.2008., 16:50

“Latvijas Pieredzes Izglītības centra” rīkotā projekta “Iekustini lavīnu” ietvaros 10.augustā Andrejsalas kultūras namā “Komutators” interesentus aicina uz māksliniecisku video un foto vīzijas radīšanu pasākumā “Ļausim mākslai Elpot!”

ljausim_maakslai_elpotIekustini lavīnu! ir interaktīvi izglītojošs Latvijas Pieredzes Izglītības centra (LPIC) veidots projekts. Projekta mērķis ir ieguldot jauniešu personiskajā attīstībā un veidojot specializētas apmācības un aktivitātes, nodrošināt, ka katrs no viņiem veic konkrētu, redzamu, uz apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu vērstu pozitīvu pārmaiņu sev tuvākajā apkārtnē.

Pasākuma Ļausim mākslai Elpot! programmā paredzētas fotogrāfu galeriju virtuālā izstāde, vairāku kino festivālu dalībnieku un kino mākslinieku filmu skates, atbalstot vīziju, ka mākslai jābūt pieejamiem ikvienam un bez maksas. Kultūras nams Komutators savas durvis vaļā vērs 18:00. Pasākuma noslēgumā paredzēta lāzeru un muzikālās apvienības 2tie muzikālā performance.

“Mūsdienās cilvēkiem nav tik daudz līdzekļu, kurus izlietot kultūras pasākumu apmeklēšanai, jo arī kino biļetes vairs nav tik lētas,” tā sacīja pasākuma organizatore Ilze Malaševska. “Vēl jo vairāk- mūsdienās valda komerciālisms, kad par kultūras pasākumiem, mākslas izstādēm ir jāmaksā. Tāpēc šī projekta ietvaros vēlamies parādīt, ka māksla ir pieejama visiem un tai nav jābūt komerciālai,” turpina Ilze.

Pasākuma Ļausim mākslai Elpot! mērķis ir sniegt iespēju visiem interesentiem apmeklēt mākslas, foto un video vīzijām caurstrāvotu pasākumu, nemaksājot ne santīmu, tādējādi parādot un atbalstot vīziju, ka mākslai nevajag būt komerciālai, bet gan sabiedrībai pieejamai. LPIC un pasākuma Ļausim mākslai Elpot! organizatori atbalsta jauniešu iniciatīvu, tādēļ šī projekta ietvaros tiek popularizēta arī pašmāju jauniešu fotogrāfu un video mākslinieku darbība.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties