Izstāde "Latvijas Sporta Tradīciju Turpinātāji" Zigismunda Zālmaņa fotogrāfijās

Arnita Toka, 29.01.2008., 06:55

Ceturtdien, 31. janvārī plkst. 18.00 Latvijas Sporta muzejā (Alksnāja iela 9, Vecrīga) notiks tikšanās ar sporta fotogrāfu Zigismundu Zālmani un viņa skolotājiem un izstādes „Latvijas sporta tradīciju turpinātāji Zigismunda Zālmaņa fotogrāfijās” atklāšana.

Pasākumā piedalīsies četri fotogrāfa skolotāji: Ansis Čivkulis, Leons Balodis, Valdis Brauns un Ilgvars Gradovskis, kā arī tiks rādītas jaunākās Zigismunda Zālmaņa sporta fotogrāfijas.

Izstādē fotogrāfijas kārtotas pa tradīcijām un panākumiem bagātākajiem sporta veidiem Latvijā, noteiktu vietu atvēlot arī paša fotogrāfa vienam no tuvākajiem - auto un moto sportam. Foto uzņēmumu vidū arī tie, kas izpelnījušies sabiedrības atzinību un uzvarējuši konkursā „Preses nagla” - gan foto grupā ”Sports”, gan absolūtajā vērtējumā.

Ja runā par tradīciju turpinātājiem, tad noteikti jāmin arī tradīciju ieviesēji un veicinātāji, un tādu Latvijā nav mazums. Izstādē tie atspoguļoti caur muzeja krājuma materiāliem - apbalvojumiem, sporta inventāra un apģērba, atribūtikas. Smagatlētu godalgas, soļotāja Jāņa Daliņa sporta balvas, Olimpiskā čempiona šķēpmešanā Jāņa Lūša sporta rīks, hokejista Helmuta Baldera-Sildedža sporta forma un bobslejista Jāņa Ķipura Olimpiskajās spēlēs izcīnītā medaļa ir tikai daži piemēri.

Nāciet un pārliecinieties par to paši!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties