Latvijas dizaineri Milānas mēbeļu mesā

Elīna Bušmane, 17.04.2008., 07:47

No 16.-21. aprīlim Milānā norisinās gada centrālais notikums mēbeļu dizainā - Starptautiskā Milānas mēbeļu mese.

Šogad tur piedalās arī Latvijas dizaineru apvienība directdesign.lv, kurā darbojas četri jauni dizaineri - Elīna Bušmane, Anastasija Mass, Kaspars Jursons un Jānis Valdmanis.

* Young&Baltic stendu, kas veidotos kopā ar Lietuvas jaunajiem dizaineriem, apmeklē simtiem dizaina interesentu - gan starptautiskā prese, gan individuālie dizaineri un producētāji, gan arī dizaina skolu pārstāvji.

* Mesas pirmajā dienā stendā viesojās arī Salonesatellite kuratore Marva Wilshire Griffin, kas tika iepazīstināta ar apvienības veikumu un novērtēja to lakoniski - Bravo!

* Īpaši atzinīgi Koka kā cilvēkam un videi draudzīga materiāla pielietojumu directdesign.lv darbos novērtēja Japāņu preses pārstāvji, apsolot Japānā iedēstīt saņemtās Latvijas bērzu sēklas!

Stendā eksponēto darbu idejas radušās studiju gaitā Lma dizaina nodaļas vides mākslas katedrā.

Dalība Salonesatellite iespējama pateicoties iestādēm un uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti Latvijas dizaina attīstībā: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rja Veritas, Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Valsts Meži, Latvijas Finieris, Map Latvia As, Mapel.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties