Latvijas Dabas muzejs rīko Ziemassvētku labdarības akciju

Līga Mūrniece , 04.12.2008., 19:34

Dabas muzejs ir sarūpējis nelielu pārsteigumu bērnunamu, internātskolu un krīzes centru audzēkņiem – Ziemassvētku pasākumu - "Kukaiņu krāsu un skaņu pasaulē".

Laikā, kad vakari ir kļuvuši tumši un gari, dienas īsas un pelēkas, mūs priecē doma par svētkiem, kas tuvojas, Latvijas Dabas muzejs uzsāk Ziemassvētku labdarības akciju, kas paredzēta bērnunamu, internātskolu un krīzes centru audzēkņiem, kuriem akcijas laikā, no 8. līdz 19. decembrim, būs iespēja bez maksas piedalīties nodarbībā, iepazīstot interesanto un aizraujošo kukaiņu pasauli izstādē "Kukaiņu krāsu un skaņu pasaulē", kā arī kopīgi radīt un sajust svētku prieku – ejot rotaļās, pušķojot Ziemassvētku eglīti un piedzīvojot Ziemassvētku pārsteigumu.

Ikdienā ir daudzas lietas, ko mēs neievērojam, jo tās šķiet tik ierastas vai pārāk sīkas. Līdzīgi ir ar kukaiņiem – lielu daļu no tiem mēs nepamanām un pat nenojaušam par to esamību, tādēļ pārsteidzošs var šķist fakts, ka pasaulē iespējams ir līdz pat 16 miljonu kukaiņu sugu.

Šogad, ierodoties pie mums, bērniem būs iespēja iesaistīties izziņas spēlēs par kukaiņu daudzveidīgajām spējām - iepazīt dažādu kukaiņu radītās skaņas, un noskaidrot, kā un kāpēc šādas skaņas tiek izmantotas, kā arī paskatīties uz pasauli līdzīgi kā to dara kukaiņi ar savām fasetacīm. Akcijas dalībnieki varēs iepazīt daudzkrāsaino kukaiņu pasauli, un noskaidrot, kā krāsas palīdz dažiem kukaiņiem noslēpties, bet citiem – gluži otrādi – kļūt spilgtiem un labi pamanāmiem.

Pasākuma noslēgumā Dabas muzeja speciālisti kopā ar bērniem radīs un baudīs svētku prieku – ejot rotaļās, priecājoties par svētku eglīti un akcijas labdaru sarūpētajām sirsnīgajām pārsteiguma dāvaniņām.

Akciju atbalsta maiznīca "Fazer", SIA "Skrīveru saldumi", SIA "Rīgas piensaimnieks", SIA "Lipo", SIA "Adugs", daudznozaru kompānija "Daugava", apgāds "Zaļais circenis".

Akcijas pasākumi notiks no 8. līdz 19. decembrim katru dienu plkst. 10.00; 12.00 un 14.00. Dalība pasākumos iepriekš jāpiesaka, zvanot pa tālruni 67356051.

Labas gribas darbi palīdz padarīt šo pasauli skaistāku un labāku. Muzeja darbinieki un akcijas atbalstītāji priecāsies par iespēju sagādāt šo prieku bērniem.
Gaidīsim Jūs Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Sīkāka informācija: muzejā pa tālruni 6 7356051
www.dabasmuzejs.gov.lv

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties