Pa Latviju ceļos Latvijas 90.jubilejas svētku telts

LR AM Organizācijas nodaļa, 29.07.2008., 14:29

Gatavojoties mūsu valsts 90. dzimšanas dienai, 2. augustā ceļu pa Latviju uzsāks Latvijas 90. gadadienas informatīvā telts. Tā būs svētku vēstnesis, kurā ikviens varēs iegūt informāciju par jubilejas pasākumiem, kā arī līdzdarboties dažādās radošās aktivitātes.

LV90Pirmais svētku telts pieturas punkts būs Ventspils pilsētas svētkos, Ostas ielas promenādē. No plkst.10.00 teltī aizsāksies ziedu laternu veidošana, no kurām vēlāk tiks izklāts LV90 ziedu paklājs. Plkst.13.00 telti apmeklēt īpaši tiks aicināti bērni, kad Latvijai varēs uzdāvināt savu zīmējumu, kas vēlāk tiks publicēti svētku mājas lapā www.lv90.lv. Visi zīmētāji tiks apbalvoti ar Latvijas jubilejas suvenīriem.

Visas dienas garumā ikvienam būs iespēja piedalīties populārās radio spēles „Lieliskais Piecinieks” un TV šova „Prāta Banka” redaktora Ivo Krumholca sagatavojā āķīgo jautājumu viktorīnā. Savukārt Latvijas Institūts piedāvās izspēlēt aizraujošo spēli „Latvija”. Teltī uz savas auduma somas un apģērba varēs arī uzdrukāt Latvijas 90. gadadienas svētku logotipu, vai arī saņemt to kā zīmējumu uz ādas.

Viesojoties Ventspilī, Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatori ir iecerējuši apkopot laikmeta liecības, par to, kā tika svinēta Latvijas jubileja iepriekš, kā arī veidot Latvijas jubilejas toršu recepšu krājumu. Ikviens Ventspils pilsētas svētku viesis tiek mīļi aicināts apmeklēt Latvijas jubilejas telti un dalīties savās atmiņās, fotogrāfijās un piezīmēs par mūsu valsts dzimšanas dienas svinībām pagātnē, kā arī iesniegt savu mīļāko svētku tortes recepti. Visas svētku receptes un laikmeta liecības tiks publicētas Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv.

Vakara pusē teltī tiks demonstrēti video, kas tapuši par godu Latvijas 90. dzimšanas dienai, kā arī sāks darboties gaismas lukturīšu darbnīca. Simbolizējot Olimpisko apli, lukturīši tiks veidoti sarkanā, dzeltenā, melnā, zaļā un zilā krāsā. Tuvojoties Ventspils pilsētas svētku kulminācijai, telts apmeklētājiem būs iespēja palaist gaisā balonus ar gaismiņām.

Latvijas 90.gadadienas svētku informatīvo telti varēs apmeklēt arī citās Latvijas pilsētas. 9.augustā tā ceļos uz Valmieras pilsētas svētkiem, 16.augustā - uz Rīgas pilsētas svētkiem, bet 22.augustā - uz Daugavpili.

Uz tikšanos!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties