Latvijā iznāks žurnāls mūzikas un kultūras cienītājiem

Jānis Volkinsteins, 25.01.2007., 12:23

"Veto magazine" - progresīvās mūzikas un kultūras žurnāls - klajā nāks šī gada 2. februārī. Minētajā datumā ikmēneša izdevuma "Veto magazine" dzimšana tiks atzīmēta ar vērienīgu minifestivālu Sapņu fabrikā.

Ikmēneša žurnālā būs lasāms par Latvijas un ārvalstu progresīvās un smagās mūzikas (roks, metāls, indie, elektroniskā mūzika) skatuves māksliniekiem, būs pieejama informācija par interesantāko teātra, vizuālās un kinomākslas lauciņos, kā arī katrā numurā būs iespēja iepazīties ar kādu darbu vai fragmentu no jaunākās un citviet vēl nepublicētās latviešu literatūras. Žurnālā atvēlēta vieta arī plašai foto galerijai. "Disco Ensemble" by Ingo Pertramer

Pirmajā numurā lasāmas intervijas ar grupu Soundarcade, britu solomākslinieku Frenku Tērneru, raksti par Tribes of the City, Bullet for my Valentine u.c., kā arī autorslejas – Gustavs Terzens vēstī par smago mūziku, mākslinieki Gundega Lasmane-Gecs un Agris Gecs – par modes „pigoriem“, savukārt mākslinieks Kaspars Groševs lasītājus izklaidēs ar komiksu „Tīra Influence“.

Paredzēts, ka „VETO” aizpildīs to nišu Latvijas drukāto mediju klāstā, kas atrodas starp tīņu popmūzikas presi un intelektuāli specializētajiem žurnāliem.

„VETO” vizuāli atšķirsies no vairuma Latvijas preses izdevumu – žurnāls izcelsies ar kvalitatīvu noformējumu un oriģinālām fotogrāfijām.

Kas būs tie mākslinieki, par ko žurnāls nerakstīs? „VETO” veidotāji uzskata: „Mēs varētu nerakstīt par lielu daļu no medijos tiražētajiem popmūzikas elkiem, taču kādēļ mums klusēt, ja paretam kaut ko tomēr varam uzrakstīt, tādējādi parādot savu attieksmi pret viņiem?”

2. februārī Sapņu fabrikā notiks žurnāla „VETO” atklāšanas pasākums.


„Džentelmeņi! Nokāpiet no lēdijām un sagatavojaties kļūt par lieciniekiem eksplozīvam roka šovam – uz skatuves kāpj DISCO ENSEMBLE!” – ar šādu saukli žurnāls aicina nepalaist garām enerģiskās somu post-hardcore grupas uzstāšanos. Bez tam pasākumā spēlēs alternatīvā roka veterāni Pienvedēja Piedzīvojumi, kā arī Tribes of the City, Soundarcade, IndyGo un Enhet.

Paralēli koncertam Sapņu Fabrikas mazajā zālē notiks skeitborda aktivitātes, sadarbībā ar VESTAL. Būs skeitborda minirampa, reils un video projekcijas.

Biļetes jau iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs. Cena: 3-5 Ls.

Sīkāka informācija: www.vetomagazine.lv  , www.bilesuserviss.lv  


7 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 25.01.2007. 14:07:08
Komentāra reitings: 0

o! vismaz par vienu interisantu lasāmvielu vairāk!

jānis, 25.01.2007. 14:28:14
Komentāra reitings: 0

Izskatās jau daudzsološi, tad jau redzēs kā šis viss izies tautās. ;)

deni2s, 25.01.2007. 17:54:04
Komentāra reitings: 0

Man šķiet ka Frenks Tērners Latvijā ir ieguvis nepelnīti lielu popularitāti.

dzēsts lietotājs, 26.01.2007. 09:24:46
Komentāra reitings: 0

bet jaaiet uz pienvedeeja piedziivojumiem !

dzēsts lietotājs, 26.01.2007. 10:46:43
Komentāra reitings: 0

man shkjiet ka Frenks Teerners ir baigais alkoholikjis

melomaans, 26.01.2007. 17:25:59
Komentāra reitings: 0

uh , drīzāk varēja kaut kā apvienoties ar kādu jau esošo izdevumu, piemēram Mūzikas Sauli, bet nu, tad jau redzēs kā būs tā būs .

muļķe, 27.01.2007. 12:10:55
Komentāra reitings: 0

oobļ. labs. gan lasāmviela, kgan koncis.
varēs ļešku ietresīt. :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties