Polijas kritiķi slavē latviešu dejas izrādi "Männersache"

Elīna Cire, 27.10.2009., 08:44

Teātra United Intimacy un slovēņu horeogrāfa Branko Potočana sadarbības projekts "Männersache" (Vīru lietas, no vācu. val.) pirmizrādi piedzīvoja starptautiskajā teātra festivālā "Pilsēta" Legņicā. Jau 27. oktobrī gaidāma projekta Latvijas pirmizrāde Rīgā.

Pēc izrādes saņemtas cildinošas atsauksmes, kurās slavēta latviešu puišu atraktivitāte un meistarība, vienotā veselumā saslēdzot mūsdienu dejas, akrobātikas, folkloras, baleta un alternatīvās mūzikas elementus.

"Ekspresīvi, saviļņojoši, elastīgi, ritmiski, skaļi, vietumis pat erotiski – mākslinieki no Rīgas teātra United Intimacy Vasaras Teātra drupas parkā izmantoja neparastai dejas izrādei ar nosaukumu "Vīru lietas". Četrkārtīgas ovācijas stāvot kājās, publika – sajūsmināta, " pēc izrādes raksta http://gazeta.teatr.legnica.pl pārstāve Marlēna Mokšanovska.

"Viņi izveidoja krāšņu muzikālu stāstu par draudzību, valdzinājumu, vientulību un uzticību, " vērojumos dalās Gazeta Wyborcza Wrocław kritiķe Anna Kovalova.

Kulturaonline.pl žurnāliste Magdalēna Talika nosaukusi projektu "Männersache" par labāko festivāla izrādi, bet Nowa Siła Krytyczna kritiķe Katažina Knihalska par izrādi saka: "Tā ir dejas izrāde ar tīru raksturu – minimāli dramatizēts darbs, kas balstīts uz ķermeņu mijiedarbību. Nenoliedzams latviešu trumpis ir dejas formu daudzveidība.Uz tukša, viegli aizmiglota parketa varēja redzēt hip-hop un break dance kustības, baletu un akrobātikas elementus. Kustības, kas ir pamatīgi horeogrāfiski izstrādātas, precīzas un brīžiem bramanīgi izpildītas."

"Männersache" izrādes Rīgā notiks 27., 29. oktobrī un 14., 15., 24. un 25. novembrī Ģertrūdes ielā 101 a!


Plašāka informācija: www.unitedintimacy.lv
Biļetes var iegādāties: www.bezrindas.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties