Gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem Latgales novadā notiks skolu pūtēju orķestru modelēšanas koncerta skate

Daina Grimze, VJIC pārvaldes vecakā referente, 03.04.2009., 12:37

Gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2009. gada 4.aprīlī plkst.11.00 Jēkabpils 2.vidusskolā notiks Latgales novada pūtēju orķestru skate. Pasākumā piedalīsies pūtēju orķestri no Balvu rajona, Jēkabpils rajona, Ludzas rajona, Rēzeknes rajona un pilsētas, Daugavpils rajona un Krāslavas rajona.

Pasākuma mērķis ir apgūt X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāru un profesionāli novērtēt izglītības iestāžu pūtēju orķestru sniegumu un pedagogu darbu.

Pasākumā piedalīsies Nacionālo Bruņoto spēku štāba orķestra diriģents Andris Grizāns, Jaunsardzes pūtēju orķestra diriģents Pēteris Rudzītis, Rīgas 6.vidusskolas pūtēju orķestra diriģents Haralds Bārzdiņš, VJIC pārvaldes vecākais referents Egils Šķetris. Pasākumā tiks izpildīti 20 skaņdarbi. Skatē kolektīvi atskaņos obligāto skaņdarbu un izlozēto skaņdarbu, kā arī sagatavoto defile programmu.

Pēc skates notiks Latgales novada pūtēju orķestru kopmēģinājums, kuru vadīs Latgales novada virsdiriģents Harijs Zdanovskis un Latgales novada horeogrāfe Inese Čača.

Pasākumā paredzēts novērtēt X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pūtēju orķestru repertuāra iestudējumu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties