Kinovakars par Latgales muzicēšanas un buršanas tradīcijām mūsdienās

Līga Sila, 05.04.2007., 05:43

Izglītības un kultūras centrs aicina uz kinovakaru projekta "Sarunas par" ietvaros Latvijas Dabas muzejā otrdien, 10.aprīlī, plkst. 18.00, kad tiks demonstrēti videomateriāli no Latviešu folkloras krātuves, kā arī būs tikšanās ar folkloristu Aigaru Lielbārdi un saruna par Latgales tradicionālo muzicēšanu un buršanas tradīcijām.

Ieeja bez maksas.

Otrdien, 10.aprīlī, plkst.18.00 Latvijas Dabas muzejā, K. Barona ielā 4, notiks kinovakars, kurā būs unikāla iespēja redzēt vēl iepriekš publiski nedemonstrētus videomateriālus par Latgales folkloru, kā arī tikties ar folkloristu Aigaru Lielbārdi un noklausīties interesantu priekšlasījumu par tradicionālo muzicēšanu un vārdošanas tradīcijām.

A. Lielbārdis ir LU folkloras maģistrants un Latviešu folkloras krātuves asistents, kura interešu un darbības joma ir muzicēšana Latgalē un vārdošanas tradīcijas latviešu folklorā. A. Lielbārdis ir piedalījies dažādās ekspedīcijās un izpētes braucienos Latvijā, Baltkrievijā un Sibīrijā, kā arī referējis zinātniskās konferencēs.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa e-pastu ikcentrs[at]gmail.com

Pasākumu atbalsta Rīgas Dome.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties