Laikmetīgās dejas izrādes Jelgavā un Tukumā

Inese Auziņa, 12.04.2009., 09:46

Starptautiskai Dejas dienai veltītu pasākumu ietvaros Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija piedāvā noskatīties trīs laikmetīgās dejas izrādes.

laikmdejaŠī gada 14.aprīlī plkst.18:00 Jelgavas Kultūras namā un 27.aprīlī plkst.18:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā skatītājiem būs iespēja redzēt horeogrāfes Fionas Milvordas (Lielbritānija) izrādi "Settle", horeogrāfu Andra Kačanovska un Montas Vanderes - "Jāņu nakts", kā arī horeogrāfes Elīnas Breices - "Ņem manas acis". Izrādēs piedalās Latvijas Kultūras akadēmijas modernās dejas horeogrāfijas studenti.
Izrādi "Settle" veidojusi Fiona Milvorda; horeogrāfei no Lielbritānijas ir aptuveni 20 gadu darba pieredze, strādājot dažādās valstīs. "Settle" ar izsmalcinātu humoru stāsta par dejotāju personībām, horeogrāfija veidota viegla kā virtuoza klavierspēle.
Horeogrāfs Andris Kačanovskis ir profesionāls mūsdienu dejas dejotājs un deju skolotājs, vairākus gadus strādā Rīgas 19.vidusskolā, kur māca jauniešiem moderno deju, skolā dibinājis jauniešu dejas teātri "Temo-S", piedalījies visās Olgas Žitluhinas deju kompānijas izrādēs. Savukārt horeogrāfe Monta Vandere absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju, specialitātē Mūsdienu dejas horeogrāfija, mūsdienu dejas pasniedzēja grupā "Buras" un "Modes deju studijā". Abu horeogrāfu veidotajā izrādē "Jāņu nakts" apcerēts latviskums un latviešu tradīcijas. Mūziku izrādei ir speciāli veidojušas dziedātājā Anta Eņģele un koklētāja Laima Jansone.laikmdeja
Horeogrāfe Elīna Breice absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju specialitātē Mūsdienu dejas horeogrāfs, vada deju grupu "Ritms", kā arī darbojas projekta "Dejas Anatomija" sastāvā. Elīnas Breices iestudētā izrāde "Ņem manas acis" ir stāsts par cilvēku savstarpējām attiecībām, meklējumiem pēc sapratnes un likteņa mazajām viltībām.

Biļetes: Biļešu Paradīzes kasēs uz Jelgavas izrādēm, Tukuma pilsētas Kultūras namā uz izrādēm Tukumā
Atbalstītāji: VKKF, Latvijas Kultūras akadēmija, Jelgavas Kultūras nams un Tukuma pilsētas Kultūras nams
Informācija: Inese Auziņa (T.:2926 2198; auzina@gmail.com)

www.dance.lv, www.horeografi.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties