Lāčplēša dienai veltītie pasākumi Daugavpilī

Edvins Aksjonovs, 10.11.2008., 16:41

11.novembrī plkst.13:00 Latvijas bruņoto spēku parāde Vienības laukumā.

2.Zemessardzes novads rīko militāro parādi, kurā piedalīsies 350 dalībnieki - zemessargi un karavīri, kā arī Valsts Robežsardzes Daugavpils pārvaldes robežsargi.

Vienību stāšanās Daugavpils centrā Vienības laukumā notiks no plkst 12:45 līdz 13:00, parādes sākums 13:00, tā turpināsies līdz 13:40, pēc tam paredzēta vienību un militārās tehnikas pārvietošanās pa Daugavpils ielām. Valsts himnu un militāros maršu spēlēs Sauszemes spēku orķestris. Parādi komandēs Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona komandieris majors Gunārs Vizulis, bet parādi pieņems Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Dalbiņš.

Pirms parādes no plkst 9:00 līdz 11:00 Vienības laukumā pilsētniekiem un viesiem būs iespēja vērot Zemessardzes ieroču, tehnikas demonstrējumus, kā arī informatīvos stendus par Zemessardzi un dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Plkst 18:00 Vienības namā notiks 2.Zemessardzes novada Virsnieku un Instruktoru balle, kurā piedalīsies arī Daugavpils pilsētas domes un rajona padomes vadība, Valsts Policijas, Robežsardzes pārstāvji.

2.Zemessardzes militārā parāde Daugavpilī notiek pirmo reizi, tā tika organizēta ar aktīvu Daugavpils pilsētas domes atbalstu.

11.novembrī plkst.18:00
Virsnieku balle Latviešu kultūras centrā (ieeja ar ielūgumiem)

 

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties