„Laboratory of Stage Arts” piedāvā performanci „TEC-1” un savdabīgu akciju

www.andrejsala.lv, 15.11.2007., 07:57

Pirmdien, 19. novembrī, pulksten 20.00 Dirty Deal Teatro Andrejsalā (Metināšanas darbnīcas) varēs noskatīties Laboratory of Stage Arts multimediālo performanci TEC-1 – vēstījumu par Andrejsalas vēsturi pirms mūsdienu aktivitātēm šajā pilsētas centra daļā.

Savā interneta vietnē performances autori paskaidro, ka tie ir sintēzes un mijiedarbības meklējumi mākslinieciskā, dokumentālā un sociālā līmenī. „Vietas vēsturiskā izpēte, Vietas video un dzīva deja ar pietāti pret Vietu, no kuras smelti tās pirmsākumi. Industriālā gadsimta beigu svilpes. Rekviēms. Zobratu civilizācijas dejas Andrejsalā. Enerģijas loki, kas cenšas izrauties brīvībā, kaiju ligzdas, rūsa, motori, jumti, krītoši skursteņi, Brodveja, termoelektrocentrāles darbinieku stāsti. Zāles stiebri cauri asfaltam met radošas dzirksteles, raisot kustību, tēlu un skaņu impresijas,” tā Laboratory of Stage Arts par savu pirmo projektu TEC-1, kas savulaik tapis sadarbībā ar horeogrāfi Katarinu Vītrihu (Šveice), režisoru Jāni Redlihu, eksperimentālās mūzikas apvienību Gas of Latvia un mākslinieku Reini Liepu.


Starptautiskā līmenī performance pirmoreiz tikusi demonstrēta 2005. gadā videomākslas festivālā Ūdensgabali, bet pērn tā bijusi redzama Armēnijas teātra festivālā High Fest.

Laboratory of Stage Arts aicina skatītājus piedalīties arī savdabīgā akcijā. Ja jūs labprātāk savus lielos, vecos koferus jeb čemodānus redzētu uz skatuves nekā savās mājās, nesiet tos uz Dirty Deal Teatro teātri tieši pirms izrādes sākuma! Tā būs arī iespēja piedalīties loterijā (sākums – ap pulksten 20.25), kurā varēs laimēt ielūgumu divām personām uz performanci Čemodāni lido 26. novembrī Dirty Deal Teatro, kur atnestos koferus varēs redzēt skatuviskā ampluā. Pēc loterijas (ap 20.40) – dejas improvizācija ar skatītāju līdzdalību.

Ieejas biļetes cena – 5,00 Ls. Tās varēs iegādāties teātra kasē pirms izrādes.

Papildu informācijai: www.i-deja.lv .


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties