Ir atklāta izstāde un pasākumu cikls "Laborantu brīvdienas"

Helmuts Pešiks, 07.07.2009., 11:01

No 1. līdz 15. jūlijam radošajā telpā "Tasty" Martas ielā 1 ir apskatāma foto apvienības "Laboranti" foto darbu izstāde kā arī iespēja apmeklēt pasākumus, kas norisināsies paralēli izstādei divu nedēļu garumā. Akcentu liekot uz Līgatnē no 10.-12. jūlijam notiekošo plenēru "Laborantu [div]dien[nieks]".

Aicināts pieteikties ikviens foto entuziasts, kurš vēlas satikt, iepazīties un fotografēt kopā ar domubiedriem, kuriem foto nav tikai ģimenes albūms .

" Izstādi varam uzskatīt par mūsu tādu kā publisko dzimšanas dienu, lai gan apvienība jau pastāv vairākus gadus. Ideja izstādei pievienot arī dažas aktivitātes dzima kopā ar radošo telpu "Tasty", kurā tad arī izvietoti mūsu foto darbi. Ar plenēru vēlamies piesaistīt fotogrāfus, kuriem fotogrāfija līdzīgi kā mums ir svarīga kā izpausmes veids un ir vēlme augt un pilnveidoties kopā ar līdzīgi domājošiem. Plenērs ar nolūku ir paredzēts uz vairākām dienām, lai būtu laiks gan atslēgties no ikdienas rutīnas, gan laiks pafotografēt un iepazīties ar katra dalībnieka redzējumu caur četrām tēmām, kuras tiks paziņotas plenēra otrās dienas vakarā. " skaidro viens no "laborantiem" un pasākumu cikla organizētājiem Helmuts Pešiks. Foto apvienībā "Laboranti" apvienojušies trīs jaunie fotogrāfi Oskars Rozenbergs, Jānis Liepa un Helmuts Pešiks.

8. jūlijs / foto orientēšanās
Latvijas čempioni orientēšanās sportā tiek noskaidroti kopš 1963. gada.

Lai piedalītos Laborantu foto orientēšanās pasākumā nav jābūt čempionam, jābūt ar digitālo fotoaparātu un vēlmi izpētīt tuvāk Rīgas centra pagalmus un ielas! Sākums plkst. 19:00. Pasākums bez iepriekšējas pieteikšanās

10. – 12. jūlijs / laborantu [div]dien[nieks] / foto plenērs
Šoreiz tiekamies Līgatnē radošā foto pasākumā ikvienam foto entuziastam, kurš vēlas vienu nedēļas nogali nodoties priekam ko sniedz fotogrāfija, radoša un draudzīga vide. Vide, kurā atrast kādu neparastu vietu, cilvēku, parādību vai noķert veiklu domu plūdumu. Pieteikšanās: laboranti@laboranti.lv vai Radošajā telpā "Tasty", Martas ielā 1

15. jūlijs / brīvdienu noslēgums
Noslēgums paredzēts kā atkal redzēšanās pēc brīvdienām. Skatīsim un pārrunāsim [div]dien[niekā] paveikto un pieredzēto. Kā arī neformālā gaisotnē kavēsimies atmiņās par jauki pavadītajām Laborantu brīvdienām. Sākums kā ierasts plkst. 19:00.

Izstāde apskatāma: katru darba dienu no 12:00-18:00
Sīkāka Informācija: www.laboranti.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties