Notiks starptautisks mūzikas festivāls "LABADABA"

Oksana Pripodobna, 03.07.2010., 20:04

No 6. līdz 8. augustam notiks starptautisks mūzikas festivāls "LABADABA".

LABADABAŠoreiz festivāls notiks Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki", Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā. Regejs, etno-folk, rock, elektro un cita laba mūzika, kuru vieno gaišs skatījums uz apkārtējo pasauli. Uz 4 skatuvēm - vairāk kā 40 mūzikas grupu, DJ apvienību un skatuve ar bērnu un jauniešu programmu!

LABADABA pēc četru gadu pauzes ir atgriezusies ar trīskāršu spēku. Festivāla organizē pasākumu aģentūra PAREIZĀ ĶĪMIJA kopā ar Universitātes Radio NABA un jauno mūzikas klubu NABAKLAB.

LABADABA ir laba iespēja pilnvērtīgi un kvalitatīvi pavadīt augusta pirmās nedēļas nogali pie dabas krūts tikai 60 km jeb 1h braucienā no Rīgas. Vadoties pēc pasaulē atzītu festivālu tradīcijām, festivāls piedāvā ne tikai plašu muzikālu programmu, bet arī izglītojošas un radošas aktivitātes. LABADABA ietver sevī vairākas nozīmes - labdabīgs, laba cilvēka daba, labs raksturs, kā arī laba daba visapkārt.

Festivālā tiks piedāvātas aktivitātes dažādām paaudzēm un gaumēm - mākslinieku performances, spēles bērniem un pieaugušajiem, audiālais veloparks, kino, deju studijas, fotoizstādes, zirgu izjādes, sporta sacensības, ekskursijas pa Līgatnes dabas takām, izbraucieni ar velosipēdiem, kā arī dažādas radošās darbnīcas, kurās apmeklētājiem būs iespēja izpausties un būt par festivāla līdzveidotājiem. Festivālā būs draudzīga vide ģimenēm - īpaša skatuve un programmas bērniem, smaidīgas bērnu aukles.

Laba Daba parūpējusies par īpašu komfortu apmeklētājiem - iespēja festivāla dienās izīrēt istabiņas vai gultas vietas kādā no atpūtas kompleksa mājām. Savukārt, bezmaksas telšu vietas tiks nodrošinātas milzu ābeļdārzā, festivālā būs pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Festivālā būs četras dažādas labas mūzikas noskaņu skatuves, uz kurām uzstāsies vairāk kā 40 mūzikas grupas un DJ apvienības. Piemēram, pašreiz dalību festivālā apstiprinājušas tādi ārvalstu mākslinieki kā The Ukrainians (Lielbritānija), Macka B (Lielbritānija), (Lapko (Somija), Otava yo (Krievija), Maikameikers (Igaunija), Baltic Balkan (Lietuva) u.c. Latviju pārstāvēs Hospitāļu iela, Voiceks Voiska, Striķis, KuchenBeat, Baložu pilni pagalmi, Zig Zag, PND, All Day Long, Das Sonntags Legion, S.I.L.S., Dzelzs Vilks, Afroambient, Big Band, Dzeltenie pastnieki, Inokentijs Mārpls, Rīsa zvejnieki, R. Gobziņš un Resnie putni, Tumors, PK 25, Gas of Latvia, Pērļu zvejnieks, Imants Daksis, Goran Gora, Dodo Dodo, Sun Quay, Oranžās brīvdienas, Pulsa Efekts, Dj Uldis Rudaks, AG & Raitis, DJ Ernesto, DJ Kazulis, Mūzu muzejs, Pērļu Zvejnieki, Artūrs Mednis, Crystral Sound System, DJ Funkstrot. Festivāla programma vēl tiks bagātināta.

Klubā NABAKLAB notiks regulāri festivāla iesildošie pasākumi. Paredzēti īpaši piedāvājumi tiem, kuri iegādāsies festivāla biļetes uz vietas klubā.

Festivāla devīze: CILVĒKIEM, KAS PAGRIEŽ PASAULI!

Biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs, www.bilesuserviss.lv, kā arī klubā NABAKLAB, Z.A.Meeirovica bulv. 12.

www.labadaba.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties