kuš! Ziņu lapa Nr.2

Kušmens, 19.09.2007., 14:22

Nākamais numurs ar tēmu dzīvnieks cilvēkā pasaules gaismu ieraudzīs oktobra sākumā, mēs nopludināsim informāciju, līdz ko tas būs notices.

Tikmēr vari apmeklēt kuš! myspace lapu.

Nupat kā kuš! atgriezās no komiksu festivāla Helsinkos, par to, kā tur gāja, drīz lasāms un redzams iekš myspace un paša žurnāla. www.myspace.com/kushmagazine  

Komiksu konkursi

Komiksu festivāls Fumetto (www.fumetto.ch ) Šveicē nupat izsludinājis ikgadējo komiksu mākslas konkursu. Konkursā var iesniegt līdz 4 lpp garu komiksu par tēmu "klimats". Darbus vērtē dažādās kategorijās, ir arī balvas un slava. Plašāka informācija – pielikumā.

Žurnāls "Suns, Kaķis, Desa"

Koenig. Lü. Q., tas pats, kura mīlīgie jociņi par piršanu rokkoncertos un neveiksmīgiem randiņiem publicēti žurnālā kuš!, Šveicē drukā pats savu underground komiksu žurnālu. Viņam varētu patikt arī Tavējais! Tēma – Supervaroņi; garums – līdz 5 lpp, valoda – angļu, vācu, franču vai vispār bez teksta. Sūti uz koeniglueq@gmx.net līdz septembra beigām.

Vladimirs ir pilsētā!

Vladimirs Kaminers, kura stāsts bija lasāms kuš! pirmajā numurā, oktobra sākumā apciemo Rīgu, lasīdams fragmentus n o savas jaunās grāmatas „Mana dzīve mazdārziņā" un mazliet patrieks arī par Rīgu. Humors viņam atzīstams – iesakām. Gētes Institūts, 4. oktobrī plkst.18.30

http://www.goethe.de/ins/lv/rig/kue/lv2515194.htm


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ

best porn

Ludie


ienāktreģistrēties