Jaunais komiksu kultūras žurnāla kuš! numurs piedāvā gastronomiskus stāstus un ballīti

Zane Zajančkauska, 18.02.2008., 09:40

22. februārī ar zīmēšanu dzīvajā un animācijas filmām META KAFE tiks svinēta komiksu kultūras žurnāla kuš! 4. numura iznākšana. kuš! jaunais numurs veltīts tēmai „Ēdiens”.

Žurnālā lasāmi un skatāmi 11 latviešu un ārzemju mākslinieku darbi.

Komiksu kultūras žurnāla 4. numura 52 lappusēs publicēti 11 mākslinieku komiksi - traku nīderlandiešu stāsts par sieragalvu piedzīvojumiem, gleznieciska francūža atmiņas par bērnību Vjetnamā, kinematogrāfiska brazīļa stāsts par ēdelīga puiša nolaupīšanu, ironiska latvieša stāsts par kanibāliem, fantazētāja - zviedra psihodēliska vīzija par burkāna peldi un citi grafiskie stāsti.

Autoru vidū Latvijā un pasaulē zināmi vārdi - Anete Melece, Mairis Naglis, Dāvis Kalils, Klemets Balups, Lamelos, Kolbeins Karlsons, Hanna P, Maks Andresons, Tommis Musturis, Kēnigs Lu.K.

Jaunā žurnāla iznākšanas ballīte - 22. februārī plkst. 22.00 (ieeja no 21.00) META KAFE Rīgā, Kronvalda bulv. 2b. Vakara gaitā - animācijas filmas, zīmēšana dzīvajā, dejas, DJ Elvi un DJ Yannick spēlēta mūzika

Komiksu kultūras žurnāls kuš! ir pirmais un vienīgais žurnāls Latvijā, kas publicē un popularizē komiksus kā mākslas parādību. Komiksu žurnāls iznāk kopš 2007. gada jūlija. Žurnāla jaunais numurs iznāk ar Rīgas domes atbalstu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties