Jaunais, garšīgais kuš! no 14. februāra pieejams kioskos

Komiksu žurnāls "kuš!", 14.02.2008., 06:08

Garšīgais komiksu kultūras žurnāla kuš! 4. numurs (tēma: ēdiens) 14. februārī sasniedz kiosku plauktus (lielākās Narvesen un Plus punkts preses tirdzniecības vietas).

Šī numura 52 lappusēs 11 mākslinieku komiksi – traku nīderlandiešu, gleznieciska francūža, kinematogrāfiska brazīļa, ironiska latvieša, fantazētāja – zviedra un citu grafiskie stāsti un atzīšanās par viņu gastronomiskajām simpātijām. Komiksu kultūras žurnāls kuš! ir pirmais žurnāls Latvijā, kas publicē un popularizē komiksus kā mākslas parādību.

Ar 14. februāri kioskos, ar 20. februāri arī Latvijas Mākslas akadēmijas veikaliņā, galerijā Istaba, vinila plašu veikalā Dzirnavu 33/45.

kuš! ballīte Meta-kafe 22. februārī!

Nāc un nosvini jaunā, garšīgā kuš! ierašanos. Dejas, Dj Elvi spēlēta mūzika, animācijas filmas, zīmēšana dzīvajā un brīva vieta arī Jūsu mākslinieciskajām izpausmēm. Ieeja bez maksas. Vieta: Meta Kafe (pie tenisa kortiem aiz Nacionālā teātra). Laiks: 22. februāris plkst. 21.00

www.metakafe.lv

Radi komiksus un publicē tos

kuš! aizlika labu vārdu par latviešu komisku zīmētājiem komiksu žurnālam blutt (www.bluttmagazin.tk), kas ir platforma jaunajiem un radošajiem Šveicē. Līdz 15. aprīlim viņi gaidīs arī kādu latviešu mākslinieka darbu. Tu vari sūtīt 1-4 A4 lpp melnbaltu komiksu. Tēma – pakaļdarinājums (Fake).

Arī kuš! labprāt ierakstītu jaunus vārdus savā satura radītājā. Nākamo numuru tēmas: Latvija, krēslas būtnes,...

kuš! mākslinieku ziņas

Franču mākslinieki Dupuy un Berberian (www.duber.net ), kuru tosterstāsts lasāms kuš! otrajā numurā, tikko kā ieguvuši Eiropas prestižākā komiksu festivāla (www.bdangouleme.com ) Grand Prix. Esam lepni, ka viņi bijuši arī pie mums.

Ko iesākt Parīzē?

Ja nu gadās kādudien iemaldīties Parīzē, iesakām aizietu uz Lietišķās mākslas muzeju, kur līdz 27. aprīlim skatāma lieliska izstāde: Toy Comix (http://www.lesartsdecoratifs.fr/fr/01museeartsdeco/03visite/01parcours/page06-01.html): vairāki laikmetīgās mākslas mākslinieki uzaicināti radīt savas komiksu fantāzijas, iedvesmojoties no muzeja leļļu kolekcijas. Mākslinieku vidū arī kuš!ā pabijuši autori.

kuš! draugu ziņas:

- Jaunais Veto devies uz kiosku plauktiem. Iekšā – Ksprs komikss un ne tikai!
- Veto dzimene 13. martā Sapņu fabrikā. Ejam&svinam!
- Tikko kā atvērts Latvijā vienīgais vinila plašu veikals Record Shop 33/45 Rīgā, uz Dzirnavu un Valdemāra ielas stūra: www.myspace.com/recordstore3345
- 21. februārī leļļu animācijas Dirty Deal Cafe un viņiem plaša programma arī citiem vakariem! www.dirtydeal.lv

Aicinām biedroties internetā:

draugiem.lv domubiedru grupā komiksu kultūras žurnāls kuš!
www.myspace.com/kushmagazine  
www.komikss.lv


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
tuunc?, 14.02.2008. 20:43:28
Komentāra reitings: 0

kuš! ir labais! :) man tikai nepatīk, ka tagad jāmaksā par viņu...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties