Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstāde „Meklēt. Atrast. Nepazaudēt.”

Anita Lāce, 07.05.2008., 05:59

Valmierā, mākslas galerijā „Laipa”, sestdien, 10. maijā plkst. 15:00 atklās Kristīnes Luīzes Avotiņas izstādi „Meklēt. Atrast. Nepazaudēt.”.

Kristīnes Luīzes Avotiņas glezna „Saldie ērkšķi”Mākslas galerija „Laipa”, svinot savu piecpadsmit gadu jubileju, pie sevis aicina jauno un talantīgo mākslinieci - Kristīni Luīzi Avotiņu. No mākslas akadēmijas glezniecības nodaļas gūtajām zināšanām, no mātes Ilzes Avotiņas parauga un savas dzīves pieredzes, ir izveidojies pašai savs individuāls rokraksts, kas jebkuru mākslas baudītāju pārsteidz ar izteiktu smalkumu un ar krāsu košo gammu sulīgo dzidrumu. Kristīnei šī jau būs devītā personālizstāde. Izstādē būs aplūkojami darbi no 2006.gada līdz šā gada maijam. Mākslinieces gleznas liek atgriezties tālā, bezrūpīgā bērnībā, kas ir kā pasaka, kur smaržo ceriņi pavasarī, dzied putni un labi garšo ogas vasarā, un arī zeltainais rudens un ziema atklāj savu noslēpumaino burvību. Kā pati Kristīne saka: „glezniecība mani saista ar to, ka tajā viss ir iespējams - zāle var būt zila, debesis zaļas un ūdens oranžs. Audekla plaknē es varu savienot it kā neiespējamas lietas, notikumus, krāsas un sajūtas. Un ar katru jaunu darbu, man šis gleznošanas process kļūst aizraujošāks! Es meklēju skaistas krāsu attiecības, kas liek darbam burtiski iemirdzēties un, kad esmu tās atradusi, manī ir bezgalīga gandarījuma sajūta. Tad vien atliek tās nepazaudēt un pilnveidot no jauna.”

Ikdienas steigā mēs bieži vien nepamanām tās skaistās lietas, kas ir mums apkārt, tāpēc māksliniece savās gleznās liek novērtēt dzīves mirkļu skaistumu un vērtību. Tāpat kā meklējot skaistas un gleznieciskas krāsu attiecības, Kristīne Luīze Avotiņa meklē skaisto arī dzīvē un attiecībās ar sev nozīmīgiem cilvēkiem. Tieši ar šo personālizstādi „Meklēt. Atrast. Nepazaudēt” autore vēlas cilvēkiem pateikt: „Meklējiet skaisto, patieso, vērtīgo. Atrast, tad novērtēt to, un beidzot arī nepazaudēt atrasto dārgumu!”

Kas meklē, tas atrod. Atnākot uz izstādes atklāšanu 10.maijā plkst.15.00, jūs katrs priekš sevis atradīsiet ko īpašu un tuvu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties