Kultūras nama "Komutators" informatīvais multimediju forums

Renāte Auziņa, 13.09.2007., 10:48

14. septembrī, Rīgā, Andrejsalas dienvidu galā esošajās garāžās, jaunajās k/n Komutators telpās plkst. 19.30 tiks atklāts informatīvais multimediju forums.

Tas būs pirmais šāda veida pasākums, kura mērķis ir informēt par šī daudzpusīgā kultūras nama izveidi un tā piedāvātajām iespējām, kā arī iepazīstināt apmeklētājus ar multimediju foruma dalībniekiem un viņu darbību.

K/n Komutators foruma programma

19.30 – Jaunā k/n Komutators atklāšana

20.00 – Portāla www.uksus.net un datu bāzes prezentācija
Aģentūra UKSUS ir iedzīvinājusi ilgi loloto ideju par vienotu mūsdienu mākslas un kultūras virtuālo telpu www.uksus.net, lai apvienotu ne tikai tos, kuriem ir profesionāla saskarsme ar digitālajām tehnoloģijām un jaunajiem medijiem, bet arī mūsdienu mākslas jaunrades procesā iesaistītos jaunos, neatkarīgos māksliniekus un radošās apvienības. Sadaļā „Katalogs” būs atrodami dažādu kultūras jomu projekti, savukārt apakšsadaļa „Dalībnieki A-Z” ir visu www.uksus.net datubāzē reģistrēto dalībnieku direktorija. Par prezentācijas muzikālo atmosfēru rūpēsies skaņu mākslinieks Jēkabs Voļatovskis.

20.30 – Ieskats multimediju mākslinieka Andra Vītoliņa izstādē „Urban Positive. In Memorium. ” Andris Vītoliņš iepazīstinās ar saviem jaunākajiem darbiem, kuri no 13. septembra apskatāmi viņa personālizstādē Rīgas Galerijā.

21.00 – Rotu mākslinieks Kārlis Ādminis multimediju forumam būs sagatavojis juteklisku un atraktīvu neordināro rotu un modes audio-vizuālu performanci Nice and Hard, kuru bagātinās mūziķis Martinez Gonzalez ar savu uzstāšanos.

22.00 – Audio diska ELECTRONICA / LATVIA < 2008 prezentācija un koncerts, kas kā šī foruma galvenais notikums norisināsies radošās apvienības FFF klubā SPACE:GARAGE. Ar saviem dzīvajiem un Dj priekšnesumiem uzstāsies: Astrowind, Selffish, Vadatajs, Deep-Z, =UHU= un FFF DJ team. Šī diska koncepciju ir izstrādājusi aģentūras UKSUS komanda, bet producējis – Latvijas Mūzikas informācijas centrs (LMIC). Audio diska iznākšanu ir atbalstījusi Latvijas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Diskā apkopots daudzpusīgs Latvijas elektroniskās mūzikas skaņdarbu spektrs un pievienotajā bukletiņā atrodama informācija par mūzikas izdevniecībām, organizācijām, klubiem un festivāliem, kuri nodarbojas ar Latvijas elektroniskās un eksperimentālās mūzikas scēnas attīstību. Jāatzīmē, ka ar LMIC līdzdalību drīzumā paredzēts šo disku popularizēt mūzikas industrijas gadatirgos MIDEM un POPKOMM, tādā veidā pirmo reizi iepazīstinot ar Latvijas elektroniskās mūzikas scēnu tik augsta līmeņa profesionāļus un ekspertus ārvalstīs.

ELECTRONICA / LATVIA < 2008 diskā iekļauti šādi skaņdarbi:

MARTINEZ GONZALEZ – Me Drive Home
NGC-5128 – Outworx
OID – Aquapunk
CLICHÉ – We Didn’t Listen
VADATAJS – Neredzamā dzīvnieciņa izbāzenis
LLEWELLY – Walk On A Bog
-=UHU=- – Kozmik Funk
CRAFT B. – Funk’d Solution
RABBEAT – Eternal
DJ BRAIN vs INFORM – Audio Suicide VIP
ASTROWIND – Starry Night Horseriding
SELFFISH – I Came to Leave
VECTREX – Nightwalk
DEEP–Z – In Between

Turpmāk šādi informatīvie multimediju forumi norisināsies regulāri, divreiz gadā – pavasarī un rudenī. To mērķis – skaidrot laikmetīgās mākslas norises un aktualitātes plašam interesentu lokam un nodarboties ar sabiedrības izglītošanu laikmetīgās kultūras jautājumos.

Pirmā, šoruden notiekošā, informatīvā multimediju foruma īstenotāji ir „Aģentūra UKSUS”, cieši sadarbojoties ar k/n Komutators atraktīvo komandu, multimediju mākslinieku radošo apvienību FuckForFriendship, Pop Front, Latvijas Mūzikas informācijas centru, SIA „Jaunrīgas attīstības uzņēmums” un Andrejsalu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ

best porn

Ludie


ienāktreģistrēties