7. jūlijā – Komiksa Dzemdības Andrejsalā

Deniss Fedotovs (deni2s), 29.06.2007., 14:21

2007.gada 7.jūlijā plkst. 19.00 Dirty Deal Cafe (Andrejsalā) notiks bezmaksas komiksu žurnāla „kuš!” prezentācijas pasākums Komiksa Dzemdības. Latvijas mākslinieki skatītāju acu priekšā kopīgi radīs lielformāta komiksu, spēlēs grupas "Dun Dun", "All Day Long" un DJ KSPRS.

Kuš! partyKomiksa zīmēšanā piedalīsies Maija Kurševa, Krišjānis Rijnieks, Anete Melece, Kaspars Groševs, Ingrīda Pičukāne, Sandijs Ruļuks un Jānis Draugs, kopīgi radot stāstu par Kušmenu – jaunā komiksu žurnāla kuš! idejisko tēvu un patronu. Komiksa radību laikā skanēs skaņu ainavisti "Dun Dun" (postrock) un dauzonīgie "All Day Long" (ska&punk). Ieeja pasākumā bez maksas, gaidīts ikviens.

Komiksi jeb grafiskie stāsti, kas guvuši plašu atsaucību tādās zemes kā Francijā, Somijā, Vācijā, ASV un citur, Latvijā līdz šim ir izdoti tikai bērnu auditorijai. Komiksu žurnāls kuš! vēlas ar komiksiem iepazīstināt un aizraut arī 15-25 gadus vecos jauniešus. kuš! iznāks reizi mēnesī, katrā numurā iepazīstinot ar 5-7 dažādu (gan latviešu, gan ārvalstu) mākslinieku komiksiem.

Komiksu žurnāla kuš! pirmais numurs sākot ar 7.jūliju bez maksas būs pieejams kafejnīcās, krogos un restorānos: Dirty Deal Café (Andrejsala), Vairāk Saules, Čili Pica, Red Fred, Tim McShane, Spalvas pa gaisu, Teātra Bārā; veikalos Bik Bok un Randoms, Gētes Institūtā Rīgā, Līvu Akvaparkā, labākajos vasaras festivālos un citur, tai skaitā pasūtot internetā www.komikss.lv.


Par grupām, kas asistēs Komiksa Dzemdībās:
  • "Dun Dun" – četru Ogres jauniešu apvienība. Viņu mūziku mēdz saukt gan par postrock, gan industriālo ģitārmūziku, un pat par drum&bass instrumentācijām. Lai nu kā, mūzika ir skaista un "Dun Dun" turpina to radīt un spēlēt pavisam neuzbāzīgā un inteliģentā veidā. Nesen kā izdevuši pirmo albumu "Dun Dun" neatkarīgās mūzikas leiblā SKYR. www.myspace.com/dunduntheband
  • "All Day Long" – spēlē kaut ko pa vidu punk un ska, paspējuši būt gan radio NABA, gan SWH viļņos, kā arī koncertos un festivālos. Viena no jestrākajām un enerģiskākajām Latvijas mūzikas apvienībām. www.alldaylong.lv
  • DJ KSPRS – viņš arī Kaspars Groševs, viņš arī Wheelchair Dischoteque dalībnieks, Radio NABA raidījuma līdzveidotājs, komiksa autors žurnālā VETO, drīzumā arī žurnālā kuš!.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties