Garīgs pikniks uz AB Dambja

Projekta koordinatore Mārīte Lempa, 16.08.2006., 11:23

26.-27. augustā, Rīgas centrā uz AB Dambja norisināsies Ambientās mūzikas un video mākslas festivāls "Klusa Daba" jeb "Garīgs pikniks uz AB Dambja". Festivāla mērķis ir 24 stundās radīt miera un atpūtas salu pašā Rīgas centrā, kur uz 4 skatuvēm veselu diennakti uzstāsies dīdžeji, vīdžeji un mūziķi no Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un Eiropas valstīm.

Klusa DabaProjekta ietvaros no 26. – 27 augustam AB Dambis funkcionēs kā 24 stundu chillout uz zaļās pussalas Daugavas vidū, kurā uz vairākām skatuvēm diennakti bez apstājas darbosies audio un video mākslinieki, būs apskatāmas fotoizstādes, teātra, dejas performances un video projekcijas.

Starp 4 skatuvēm ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko mūzikas žanru – acid jazz, dub, downtempo, ambient soundscape, lounge, regay u.c. skaņas, kas kopā radīs vienotu ambientu noskaņu. Kā īpašie viesi festivālā uzaicināti Eiropas ambientās mūzikas zināmākie jaunie mākslinieki, to vidū – Marsen Jules (De) un Tim Duster (Fin). Baltijas valstis pārstāvēs: Kriipis Tulo, Selffish, Fusedmarc, Mirage, Frontostic, Nabi, Zuvuya, Psi Psokoino, Mahadzhan, Bombey, Ksenia Kamikaza un daudzi citi.

Īpašu atmosfēru radīs ne tikai mūzika un video, bet arī lieliskais skats uz Daugavas ūdeņiem, pilsētas panorāmu un nerimstošo satiksmi, kas manāmi kontrastēs ar mierīgo noskaņu uz salas. Apmeklētājiem būs iespēja atlaisties zālē, ieklausīties sev tīkamākās mūzikas ritmā, vērot teātra, dejas un video performances un baudīt lielisko skatu pāri Daugavai.

Festivāla laikā uz peldošās galerijas NOASS tiks demonstrēta Flēras Būmanes (Beļģija) un Montevideo(Nīderlande) video filmu programmas, kā arī video performances (Flēra Būmane un Igors Paškēvičs).

Naktī vizuālo efektu nodrošinās ekrāni un video mākslinieki, kuri kopā ar dīdžejiem uz pussalas radīs īpašu krāsu un gaismu noskaņu. Sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Vides Studiju sagatavota īpaša video programma “Daba”.

Ikviens ir aicināts līdzi ņemt grāmatas, spēles, segas, guļammaisus, kā arī siltu džemperi un termosu ar tēju naktij, lai kopā mūzikas, video un cilvēku pavadībā varētu sagaidīt saulrietu un saullēktu vēl nebijušā atmosfērā Daugavas vidū.

Festivālu organizē Kultūras un mākslas centrs NOASS. Projekts iekļauts Eiropas mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts 2006” programmā un ir paredzēts kā noslēdzošā daļa video mākslas festivālam „Ūdensgabali”.

www.klusadaba.lv

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
viki, 16.08.2006. 11:56:49 (ip:80.233.194.38)
Komentāra reitings: 0

uuu, kruta kruta kruta... fooorshi
w:))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties