Polijas neatkarīgā kino festivāls "Filmowe Podlasie atakuje!"

Dace Dumbrava, 19.04.2007., 09:22

28. un 29. aprīlī plkst. 17:00 kultūras mezglā Dirty Deal Cafe būs skatāma Polijas neatkarīgā kino festivāla "Filmowe Podlasie atakuje!" 2006. gada programma.

Festivāla „Filmowe Podlasie atakuje!” mērķis ir popularizēt neatkarīgo kino mākslu no Polijas ziemeļaustrumu reģiona. Festivāla idejas autori ir Belistokas pilsētas kultūras centra darbinieki un tajā darbojošies kino amatieri. Belistoka atrodas Podlasijas apgabalā, kas jau kopš senatnes ir zināms kā dažādu kultūru un reliģiju satikšanās vieta, un no kura ir nākuši daudzi talantīgi mākslinieki un citas radošas personības.


„Filmowe Podlasie atakuje!” filmas ir apceļojušas vairāk nekā 50 pilsētas Polijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Čehijā un Vācijā, tās ir rādītas gan kinoteātros, gan filmu un mūzikas festivālos, gan studentu semināros, bāros un zem klajas debess.

Festivāla programmā iekļautās filmas ir ļoti daudzveidīgas, tās ir radījuši gan Polijas filmu festivālu balvu ieguvēji, gan cilvēki, kuri līdz šim savus darbus ir rādījuši tikai cilvēkiem no sava draugu loka, gan dzejnieki un mākslinieki, gan žurnālisti, gan studenti un skolēni, gan neatkarīgo filmu studiju pārstāvji.

Sestdien pēc filmu seansa spēlēs poļu post – rock /ambient grupa Zerova (http://www.zerova.org  ), kā arī pašmāju mūziķis Sarkanais un Dj Putin.

Ieeja bez maksas
Dirty Deal Cafe, Andrejsla, Andrejostas iela 4
www.dirtydeal.lv  

Organizētāji: Dirty Deal sadarbībā ar Amatieru kinofestivālu AHŪNS

Atbalsta: Kultūras Kapitāla Fonds, Polijas vēstniecība
Informatīvie atbalstītāji: Radio Naba, alternative.lv, draugiem.lv, kultūra.lv, spotnet.lv, hc.lv, uksus.net


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties